אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירוג האוניברסיטאות הצעירות: בן גוריון טיפסה למקום ה-30 בעולם צילום: חיים הורנשטיין

דירוג האוניברסיטאות הצעירות: בן גוריון טיפסה למקום ה-30 בעולם

האוניברסיטה הדרומית מדורגת במקום ה-292 בדירוג הכללי בעולם; במקום הראשון בדירוג האוניברסיטאות הצעירות ניצבת האוניברסיטה הטכנולוגית נאיאנג בסינגפור

01.10.2014, 13:25 | שירות כלכליסט
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מוקמה במקום ה-30 בעולם בדירוג האוניברסיטאות מתחת לגיל 50. המיקום משקף התקדמות של תשע מקומות לעומת השנה שעברה. בדירוג הכללי ממוקמת האוניברסיטה במקום ה-292, מתחת לטכניון, לאוניבריסטת ת"א ולאוניברסיטה העברית בירושלים. 

קראו עוד בכלכליסט

למקום הראשון בדירוג האוניברסיטאות הצעירות הגיעה אוניברסיטת ניאנג בסינגפור, במקום השני אוניברסיטת הונג קונג למדעים וטכנולוגיה ולמקום השלישי הגיעה המכון למדעים וטכנולוגיה בדרום קוריאה.

אוניברסיטת בן גוריון. התקדמות של 9 מקומות מהשנה שעברה, צילום: חיים הורנשטיין אוניברסיטת בן גוריון. התקדמות של 9 מקומות מהשנה שעברה | צילום: חיים הורנשטיין אוניברסיטת בן גוריון. התקדמות של 9 מקומות מהשנה שעברה, צילום: חיים הורנשטיין

רקטור אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ' צבי הכהן, שיזם את פרויקט הדירוג של 50 האוניברסיטאות הצעירות בעולם, בירך על הנתונים וציין כי האוניברסיטה עולה מדי שנה בצורה משמעותית בדירוג האוניברסיטאות הצעירות בעולם. לדבריו, זוהי עדות מובהקת לעבודה הקשה ולמחויבות של חברי הסגל לחתירה למצוינות, המבססת את המוניטין הבינלאומי של האוניברסיטה כמוסד אקדמי מוביל.

 ראש מחלקת המחקר ב-,QS בן סווטר (Sowter): "האופי הדינמי של דירוג זה הופך אותו להשוואה מעניינת עם הדירוג העולמי והאזורי שלנו, זאת על-ידי התמקדות בביצועים של מוסדות צעירים. המטרה שלנו היא לזהות תחנות כוח להשכלה הגבוהה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות