אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כשקנגרואים רוקדים סווינג צילום: Youtube

PLAY

כשקנגרואים רוקדים סווינג

טיפים יצירתיים לחיסכון בכסף, סיפורו של בלון המשוטט בין בני אדם, המדע של מחלת הדיכאון ודברים מוזרים, מפתיעים ומופרעים במיוחד שלא ידעתם על חיות כיס

05.10.2014, 17:55 | נמרוד צוק

1. שחור זה הבלון החדש

"הבלון השחור", סרט עלילתי קצר שיצר הקולנוען אנדי ספייד יחד עם הבמאים והתסריטאים ג'וש ובני ספדי, עוקב באופן נוגע ללב אחר שיטוטיו של בלון שחור בעולם גדול, אכזר ומנוכר, במהלכם הוא פוגש דמויות כגון קומיקאי מתוסכל עם יחסי אנוש בעייתיים וילדה בלונדינית תובענית שלא מסתדרת עם ההורים שלה, ומשמש כחוט מקשר סביבו נרקמים סיפורים אנושיים קטנים.

2. איך להישאר עשיר ובריא

תקופת החגים כרוכה עבור הרבה אנשים בהוצאות רבות יותר מהרגיל. הוידאו-בלוג Mental Floss נחלץ לעזרה עם 14 טיפים שימושיים לחיסכון בכסף, למשל לשים לבנה בניאגרה בשירותים כדי להפחית את חשבונות המים או לנקות ברזים עם חתיכת לימון.

3. הכימיה של הדיכאון

מה קורה במוח שלנו כשאנחנו מדוכאים? מאז גילוי הסרוטונין והקשר שלו לתחושות חיוביות ושליליות חלו התפתחויות רבות במחקרים והיום מדענים מבינים שהתמונה מורכבת הרבה יותר ממה שהם חשבו, אבל גם שיש כיוונים חדשים לפתרונות טובים יותר. הסרטון הבא של ASAP Science מסביר.

4. ספרים הם חברים אמיתיים

איך קריאת ספרים חוסכת לנו זמן, עוזרת לנו להכיר את העולם שסביבנו טוב יותר ולחוות חוויות מגוונות יותר ומפחיתה את תחושת הבדידות? הסרטון החמוד הבא, ששואב השראה מהאנימציות של חבורת מונטי פייתון. מנסה להסביר.

5. כל האמת על חיות כיס

מה הסיפור עם הקנגורו, הקואלה, הוומבאט, האופוסום וכל שאר בני משפחת Marsupialia שחיים בעיקר באוסטרליה? הווידאו האחרון של זא פרנק מפשפש בביולוגיה המוזרה שלהם וחושף לא מעט פרטים שלא בטוח שלא תצטערו שלמדתם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות