אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתו של מושל הונג קונג מעצבנת את המפגינים: "השרשרת שלי נרכשה בכספיכם" צילום: איי אף פי

בתו של מושל הונג קונג מעצבנת את המפגינים: "השרשרת שלי נרכשה בכספיכם"

הצעירה בת ה-22, המתגוררת בלונדון, אף הגדילה לעשות וטענה כי גם בגדיה ותיקיה מומנו על ידי האזרחים; חשבון הפייסבוק שלה נחסם בעקבות כך

03.10.2014, 12:01 | שירות כלכליסט
צ'אי יאן ליונג, בתו בת ה-22 של מושל הונג קונג ליונג צ'ון יינג הכעיסה את המפגינים תומכי הדמוקרטיה בעיר לאחר שפרסמה סטטוס בפייסבוק שבו הכריזה כי השרשרת שלה נרכשה בכספי משלמי המסים.

קראו עוד בכלכליסט

יאן ליונג,סטודנטית בלונדון סקול אוף אקונומיקס, פרסמה את הסטטוס כתגובה להערות שליליות שקיבלה על שרשרת שענדה באחת התמונות שפרסמה ברשת החברתית. "זוהי שרשרת יפה שרכשתי בליין קראפורד (כן, מומנה על ידיכם כל משלמי המסים של הונג קונג!!! כך גם כל הנעליים, השמלות והתיקים המקסימים שלי!!המון תודה!!!!)". אולם היא לא הסתפקה בכך, ובהמשך הפוסט אף לגלגה על תושבי העיר. "אולי אני לא צריכה להגיד ש(השרשרת) מומנה על ידי כולכם, כי מרביתכם בטח מובטלים ולכן יש לכם הרבה זמן פנוי להפציץ אותי בהודעות".

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

הסטטוס, שעורר זעם רב הוסר כעבור 24 שעות והחשבון שלה נחסם. אולם חשבון האיסטגרם שלה נותר פעיל, והוא כולל בעיקר תמונות של תיקי מעצבים ונעליים יקרות שרכשה, וכן תיעוד של הטיולים שלה ברחבי העולם.

זו לא הפעם הראשונה שעמוד הפייסבוק של הצעירה מעורר גלים. מוקדם יותר השנה פרסמה תמונה של זרועות החתוכות ונוטפות הדם, לאחר שככל הנראה חתכה את עצמה. גם במקרה זה, התמונות הוסרו במהירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות