אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הותר לפרסום: עו"ד יעקב פינק מירושלים הוא החשוד במעילה של 14 מיליון שקל מלקוחותיו צילום: שלומי כהן

הותר לפרסום: עו"ד יעקב פינק מירושלים הוא החשוד במעילה של 14 מיליון שקל מלקוחותיו

פינק הסגיר עצמו למשטרה והתוודה בפניה כי גנב מיליוני שקלים. לפי ההסדר עם הפרקליטות, הוא יחזיר את הכספים ללקוחותיו וייגזר עליו עונש מאסר של 5 שנים

05.10.2014, 11:48 | זוהר שחר לוי
בית משפט השלום בירושלים התיר הבוקר (א') לפרסום כי עו"ד יעקב פינק הוא עורך הדין החשוד במעילה של 14 מיליון שקל מלקוחותיו. מעצרו הוארך בהסכמה ב-15 ימים נוספים.

פינק, עורך דין ונוטריון מאזור ירושלים, העוסק בין היתר בתחום הנדל"ן, הסגיר את עצמו לידי המשטרה לפני כשבועיים והתוודה בפניה כי גנב מיליוני שקלים מלקוחותיו, זאת לאחר שניהל משא ומתן עם הפרקליטות.

עו"ד פינק. הסגיר עצמו למשטרה, צילום: שלומי כהן עו"ד פינק. הסגיר עצמו למשטרה | צילום: שלומי כהן עו"ד פינק. הסגיר עצמו למשטרה, צילום: שלומי כהן

לאחר וידויו בפני שוטרי יחידת ההונאה של מחוז ירושלים הוארך מעצרו ב-15 יום ובית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת בא כוחו והטיל צו איסור פרסום על שמו.

לפי ההסדר שאליו הגיע פינק עם הפרקליטות הוא יודה בגניבת הכספים, יחזיר אותם ללקוחותיו וייגזר עליו עונש מאסר של 5 שנים. עם זאת, במידה ויתברר במהלך החקירה כי גנב סכומי כסף גבוהים מאלה שעליהם הצהיר, עשויה הפרקליטות לדרוש עונש מאסר כבד יותר.

במקביל להליכים הפליליים ולמעצרו של עו"ד פינק החלו לקוחותיו וקורבנותיו לדרוש את כספם, בין היתר בתביעות שהוגשו לבתי המשפט וכן בהליך פשיטת רגל שנפתח נגדו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
גניבה
ממתי לעורכי דין גנבים יש חוק נפרד? מה זה הסדר טיעון? מה זה יחזיר כסף? לסתם אדם מן הישוב שגנב קרמבו היו מוותרים כך? מדוע לא מעמידים אותו למשפט, ואם יימצא אשם- לוקחטם לו את כל מה שיש לו פלוס מה שרשם על שם אשתו וילדיו- ולא רק מענישים אותו- אלא שולחים אזהרה לכל הגנבים באשר הם שם.
נדלניסטה  |  05.10.14
לכל התגובות