אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Reduxio גייסה 15 מיליון דולר מאינטל וסיגייט

Reduxio גייסה 15 מיליון דולר מאינטל וסיגייט

החברה מפתחת טכנולוגיית אחסון היברידית, שיכולות לשלב מספר מערכות אחסון שונות לגוף אחד, מה שקוסם לסיגייט - מהחברות הבולטות בעולם בתחום האחסון. בסבב הגיוס השתתפו גם הקרנות JVP וכרמל

06.10.2014, 15:00 | מאיר אורבך
חברת רדוקסיו מערכות (Reduxio Systems) המפתחת מערכת אחסון ארגונית היברידית, הכריזה היום (ב') על השלמת סבב גיוס שני בסך 15 מיליון דולר, בהובלת חברת סיגייט העולמית ובהשתתפות המשקיעים הנוכחיים - הקרנות הישראליות JVP , קרן כרמל וקרן ההשקעות של אינטל (Intel Capital). סבב הגיוס מביא את סך ההשקעות בחברה לכ-27 מיליון דולר. סבב הגיוס הקודם בחברה, בו גייסה 12 מיליון דולר, הושלם באפריל 2013.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מתכוונת להשתמש בהשקעה החדשה להאצת תהליך פיתוח המוצר ותמיכה בתוכניות השיווק והמכירות של החברה. בנוסף להשקעתה, תקבל Seagate מושב במועצת המנהלים של Reduxio.

קובי רוזנגרטן, יו"ר רדוקסיו ושותף בקרן JVP, צילום: עמית שעל קובי רוזנגרטן, יו"ר רדוקסיו ושותף בקרן JVP | צילום: עמית שעל קובי רוזנגרטן, יו"ר רדוקסיו ושותף בקרן JVP, צילום: עמית שעל

רדוקסיו נוסדה בשנת 2012 על ידי אמנון שטרסר, ניר פלג שמשמש כמדען הראשי בחברה ומארק ווינר שהוא מנכ"ל החברה כיום. רדוקסיו מעסיקה כיום 30 עובדים מתכום שניים בחו"ל והשאר בישראל. מייסדי החברה הם יוצאי חברת אקסאנט שנמכרה ל-Dell בכ-12 מיליון דולר לאחר סכסוך קשה בין משקיעיה.

"השקעה זו מדגישה את המחויבות המתמשכת שלנו לחזק את מעמדנו כחברה מובילה בפתרונות אחסון" אמר רוקי פימנטל , נשיא שווקים ולקוחות גלובליים בחברת סיגייט. "רדוקסיו בנתה ארכיטקטורה שיכולה למנף את היכולות של כונני דיסק קשיחים, כונני פלאש, וטכנולוגיות עתידיות של אחסנה, המבוססות על זכרון פלאש - לתוך מערכת אחת . אנו מאמינים כי מערכות המשלבות בהצלחה מספר סוגי מדיית אחסון יכולות לספק יתרונות משכנעים של מחיר/ביצועים ואמינות, מה שיקנה להן עמדה ייחודית בשוק".

"רדוקסיו הוקמה עם החזון ששוק האחסון הארגוני המתפתח במהירות זקוק לארכיטקטורה חדשה פורצת דרך." אמר קובי רוזנגרטן, יו"ר רדוקסיו ושותף כללי בקרן JVP. "תוך שנתיים בלבד, הצוות פיתח מערכת חדשנית והוכיח את יכולתו לספק בזמן קצר פתרונות מתקדמים ביותר לצרכי שוק זה, הצומח במהירות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות