אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיזיין סנטר גרסת באר שבע צילום: ישראל יוסף

דיזיין סנטר גרסת באר שבע

ריבוי שטחי המסחר בעיר אילץ את שיכון ובינוי נדל"ן וסלע קפיטל להפוך את מרכז הקניות השדרה השביעית למתחם לעיצוב הבית

13.10.2014, 08:04 | דותן לוי

ריבוי שטחי המסחר בבאר שבע מתחיל לתת את אותותיו: מרכז הקניות השדרה השביעית צפוי להפוך למתחם לעיצוב הבית, בדומה לדיזיין סנטר בבני ברק.

המהלך נובע מרצון לבדל את המתחם מול שטחי המסחר המתרבים בעיר, ויזמו אותו בעלות המרכז, שיכון ובינוי נדל"ן וקרן הריט סלע קפיטל. מרכז השדרה השביעית נפתח לפני כארבע שנים בעת שכבר היו בבאר שבע לא מעט שטחי מסחר, אך השינוי הגדול התרחש ב־2013 עם פתיחת הגרנד קניון שבבעלות אלי להב וחברת מליסרון. כניסת מליסרון - גוף דומיננטי בתחום הקניונים - והתוספת שהביא הקניון החדש בהיקף של 50 אלף מ"ר, גרמו לבעלי קניונים אחרים לשקול מחדש את עתידם. במשך תקופה ארוכה בחנו בעלי השדרה השביעית מהלך של שינוי ובידול, והגיעו למסקנה כי הפתרון הטוב ביותר יהיה מתחם ענק שיתמקד בעיצוב הבית. נראה כי למהלך לא צפויות משמעויות כלכליות לחברות מלבד מיתוג מחדש. השינוי צפוי להתפרס על משך זמן של כשנתיים עד לסיום מועדי החוזים של חלק מהחנויות.

מרכז השדרה השביעית בבאר שבע כיום. השינוי ייקח שנתיים, צילום: ישראל יוסף מרכז השדרה השביעית בבאר שבע כיום. השינוי ייקח שנתיים | צילום: ישראל יוסף מרכז השדרה השביעית בבאר שבע כיום. השינוי ייקח שנתיים, צילום: ישראל יוסף

השדרה השביעית הוא מתחם פתוח המשתרע על פני 17 אלף מ"ר ברחוב בן צבי שבמרכז העיר. כיום הוא כולל בעיקר חנויות אופנה וכן חנויות אלקטרוניקה ומחשבים, בריאות וטיפוח ומסעדות – תמהיל אופייני למרכז קניות. בדף הפייסבוק של המתחם כבר שינו את המיתוג תחת הכיתוב "מעצבים את הבית בשדרה השביעית". בין החנויות ששכרו שטחים במתחם - נטוצי, זאגה פינות אוכל, רשת מוצצים, רשת הווילונות אורגון, סוויס סיסטם מערכות שינה, רשת סולתם רדד ושמרת הזורע שכבר פעלה במקום תרחיב את שטחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
סוף כל סוף חשיבה מחוץ לקופסה...
רעיון יפה מאוד לייחד ולבדל את המרכז משאר המרכזים. אבי כהן (זה שהגיב מהפייסבוק) יש לך את זה ביותר אני בעל אינטרס??? קברו את העיר הזו תחת מרכזי קניות... מה עם קצת תרבות וחינוך?! עיר של 200K עם 3000 חניכים בתנועות נוער ממוצע בבגרויות..בעצם ממוצע בהכל, וחבל. יאללה צבא רוביק תכו ביי
חוני , מעגל  |  13.10.14
לכל התגובות