אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר תחשוף מחר שירות העברת כספים מבוסס ציוצים צילום מסך: Youtube

טוויטר תחשוף מחר שירות העברת כספים מבוסס ציוצים

הרשת החברתית תשתף פעולה עם Groupe BPCE, הבנק השני בגודלו בצרפת. השירות שישיקו השניים יאפשר לשלוח כסף בציוץ מבלי לחשוף מידע בנקאי. המטרה של טוויטר: להיכנס לשוק התשלומים במהירות, כדי להציג דו"ח רבעוני אופטימי

13.10.2014, 11:35 | עומר כביר

הרשת החברתית טוויטר והבנק השני בגודלו בצרפת, Groupe BPCE, עתידים לחשוף מחר שירות העברת כספים באמצעות ציוצים - כך מדווחת סוכנות רויטרס.

קראו עוד בכלכליסט

"השירות יאפשר למשתמשים בצרפת להעביר ביניהם כספים, ללא תלות בבנק שבו יש להם חשבון ובלי צורך לדעת את פרטי חשבון הבנק של מקבל הכספים, באמצעות ציוץ פשוט", נכתב בהודעה שהעביר הבנק לרויטרס. השירות יתבסס על מערכת S-Money של הבנק, שמאפשרת העברת כספים באמצעות הודעות SMS ותוך שמירה על תקני אבטחת מידע גבוהים.

ציוצים של כסף. טוויטר ציוצים של כסף. טוויטר ציוצים של כסף. טוויטר

בשלב זה לא ידוע איך בדיוק יעבוד השירות. טוויטר ו-BPCE צפויים לספק פרטים נרחבים על אופן פעילותו במסיבת עיתונאים שתערך מחר בפריז. עם זאת, לא מדובר בשירות יחיד מסוגו - ראקוטן היפנית כבר מציעה שירות שמאפשר למשתמשי האפליקציה שלה לשלוח כסף לחברים בפייסבוק.

צילו של הדו"ח הרבעוני

טוויטר מקיימית בימים אלו מהלכים משעותיים לכניסה לעולם התשלומים המקוונים ובמובייל. השירות החדש מצטרף לניסוי שהחברה מפעילה מזה כמה שבועות, במסגרתו לצד ציוצים מסוימים מופיע כפתור Buy, שמאפשר למשתמשים לקנות מוצרים שהוזכרו ישירות מטוויטר.

על רקע ההשקה הצפויה של אפל פיי, שירות התשלומים של אפל, נושא התשלומים ברשת מעורר בתקופה האחרונה עניין רב ובטוויטר, כך נראה, מקווים לתפוס טרמפ על הטרנד במאמץ לשפר את נתוני הדו"חות הרבעוניים של החברה. אלו הצביעו על גידול איטי ומדאיג במספר המשתמשים ועל הכנסות מאכזבות. “טוויטר צפויה להכפיל את מאמציה לפתח דרכים חדשות ליצירת הכנסות בשיתוף פעולה עם בנקים וחברות אשראי", אמר לרויטרס תומאס הוסון, אנליסט בחברת Forrester Research. “טוויטר רוצה להדגים מפורשות את ערכה הכולל כפלטפורמה פרסומית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות