אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרנית השבבים AMD תקצץ ב-7% את כוח העבודה שלה צילום: בלומברג

יצרנית השבבים AMD תקצץ ב-7% את כוח העבודה שלה

החברה דיווחה על צניחה של 65% ברווחים ברבעון האחרון. "אנחנו יודעים מה עלינו לעשות כדי לשפר את הביצועים שלנו בהמשך, ונוקטים בפעולות הנחוצות", אמרה המנכ"לית החדשה, ליסה סו

17.10.2014, 18:00 | שירות כלכליסט

יצרנית השבבים אדוונס מיקרו דיוויסס (AMD) הודיעה כי בכוונתה לקצץ ב-7% את כוח העבודה שלה, זאת במסגרת תכנית ארגון מחדש שתוציא לפועל המנכ"לית החדשה, ליסה סו. "אף שהחלטות שמשפיעות על גודל הצוות העולמי שלנו לעולם אינן מתקבלות בקלות, זהו אכן הצעד הנכון כדי לוודא שאנחנו מתעדפים נכון את המשאבים שלנו ומתכננים את ההשקעות", הודיעה סו.

החברה מעסיקה כיום 10,149 עובדים, כך שהקיצוץ המתוכנן ישפיע על 700 מתוכם. סו, שפועלת להפחתת התלות של החברה בשוק המחשבים האישיים, החליפה בתפקיד את רורי ריד, שכיהן כמנכ"ל במשך שלוש שנים, במהלכן ערכה החברה שני סבבים של פיטורים.

תכנית הארגון מחדש, שלפי הודעת החברה תוסיף להוצאות שלה ברבעון הנוכחי 57 מיליון דולר, התקבלה לאחר שיצרנית השבבים פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי ששיקפו את הלחץ המתמשך במכירות ליצרניות המחשבים האישיים.

החברה דיווחה על צניחה של 65% ברווחים ברבעון האחרון. עוד הודיעה החברה כי ההערכה היא שההכנסות יהיו נמוכות ב-13% לעומת הרבעון שהסתיים בספטמבר. "אנחנו יודעים מה עלינו לעשות כדי לשפר את הביצועים שלנו בהמשך, ונוקטים בפעולות הנחוצות", אמרה סו במהלך שיחת ועידה עם אנליסטים.

מטה AMD, צילום: בלומברג מטה AMD | צילום: בלומברג מטה AMD, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות