אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלצר, השועל-גזר שלי מקולקל!

PLAY

מלצר, השועל-גזר שלי מקולקל!

שילוב יצירתי מאוד בין חיות בר וירקות פרא, סטינג שר רינגטונים של טלפונים עתיקים, כל סרטי "ליל המסכות" בשתי דקות, אפל משיקה מוצר רטרו וגיבורי העל שפגשו ילדים בעולם השלישי

20.10.2014, 18:24 | נמרוד צוק

<<< לפליי הקודם - הדרך לגיהנום רצופה פרסומות של 6 שעות

1. אני אקח את סלט השועלגזר

למאיירת הקוריאנית שרה דרמר יש התמחות קצת משונה: עבודות שממזגות בעלי חיים עם ירקות פרוסים, מקולפים או חתוכים. למשל תרנגולת בצורת קליפת תפוז מסתלסלת, יצור שנראה כפינגווין מבחוץ ואבטיח מבפנים וצפרדע שהיא גם אבוקדו. אפשר למצוא אותן בלינק זה.

נפלאות הפוטושופ נפלאות הפוטושופ נפלאות הפוטושופ

2. רינגטון אאוט, סטינגטון אין

ג'ימי פאלון ממשיך בסדרת הראיונות בהם הוא גורם למוזיקאים ותיקים ומוערכים להשפיל את עצמם. אחרי שהכריח את רוברט פלאנט לשיר איתו דואט בסגנון דו-וופ, הוא אילץ את סטינג לבצע גרסאות כיסוי לרינגטונים ישנים פופולריים.

3. ליל כל הסרטים

אם אתם חובבי סרטי אימה, סביר להניח שכבר צפיתם בכל סרטי סדרת "ליל המסכות" (Halloween במקור). אם לא, ומסיבה כלשהי חשוב לכם לדעת מה קורה בהם, הסרטון הבא מסכם את העלילה של כולם בשתי דקות.

 

4. רק עוד דבר אחד

אם יש דבר אחד שמצליח לעניין כל פעם מחדש יותר מגרסאות חדשות למוצרים של אפל שעושות עניין גדול משינויים מינוריים, הן הפארודיות על סרטוני הפרסומת למוצרים הללו. למשל הסרטון של ג'ימי קימל על המוצר המהפכני הבא שהחברה מתכננת להשיק, האייפוד רטרו.

5. האם זה מטוס? האם זו ציפור?

בקמפיין הזה של ארגון "Save the Children", שפועל לשיפור תנאי החיים של ילדים באזורי אסון ומדינות עניות, מספרים ילדים על גיבורי על. מדובר בגיבורים שהיו רוצים לפגוש - וגיבורים שפגשו במציאות. המטרה להמחיש רעיון פשוט: יש לעזור לילדים שנמצאים בסכנה בכל מקום בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות