אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לומדים חכם: גאדג'טים חדשים לסטודנטים

לומדים חכם: גאדג'טים חדשים לסטודנטים

מיקרופון שמתחבר לסלולרי ויקליט את המרצה גם מקצה האולם, מצלמת רשת פשוטה שמתעדת כל שיעור, עט ששומר כל מילה או נוסחה שכתבתם ואפילו מדפסת שיכולה להיכנס לכיס; מכשירים קטנים שיקלו עליכם את לימודי התואר

22.10.2014, 12:14 | ניצן סדן
1. השעון המעורר שמצלצל ובורח

ומה עם מחשב? לומדים חכם: לפטופים זולים ומומלצים לסטודנטים ביום ראשון הסטודנטים ברחבי הארץ יחזרו לאוניברסיטאות ולמכללות בדרך לעוד שנה עמוסת שיעורים ולחץ. "כלכליסט" מציג את המחשבים שיעזרו לסיים את התואר קצת יותר בקלות ניצן סדן, 38 תגובותלכתבה המלאה

מי שלא קם בזמן, לא מגיע לשיעורים. ומי שלא מגיע לשיעורים, צריך לרדוף אחרי סטודנטים חרוצים יותר כדי לקבל סיכומים. אם הבטחתם לעצמכם להיות תלמידים טובים יותר השנה, Clocky עשוי לעזור.  

השעון המעורר הזה מצויד בגלגלים שמאפשרים לו להסתובב בחדר השינה שלכם בעודו מצפצף, מה שיחייב אתכם לקום מהמיטה בזעם, לרדוף אחריו ולהתחיל את היום. 39 דולר לפני משלוח.

השעון המטייל השעון המטייל השעון המטייל

2. העט ששומר את מה שכתבתם

באמצעות חיבור לאפליקציית מובייל ייעודית מסוגל העט Livescribe 3 Smartpen לשמור את כל מה שתכתבו בו בפורמט דיגיטלי. שימושי במיוחד עבור סטודנטים למדעים מדויקים, שעומדים לגלות עד כמה קשה להשתמש בתוכנות ייעודיות לנוסחאות במתמטיקה ופיזיקה. הבעיה היא המחיר: לא פחות מ-150 דולר לדגם בסיסי.

העט שלא שוכח כלום העט שלא שוכח כלום העט שלא שוכח כלום

3. המיקרופון שעוזר בכיתות גדולות

תואר במובייל לומדים חכם: אפליקציות במיוחד לסטודנטים סמינריון? יש אפליקציה לזה. וגם לניהול מטלות אקדמיות, להרצאות ברשת ואפילו אחת שתבטיח שלא תבהו בפייסבוק במקום ללמוד. "כלכליסט" מציג 8 אפליקציות ושירותים מקוונים שייעלו את תהליך הלמידה לסטודנטים ותיקים וחדשים כאחד עומר כביר, תגובה אחתלכתבה המלאה

חלק מהשיעורים באוניברסיטה, ובמיוחד שיעורי מבוא, נערכים באולמות גדולים. לא תמיד קל לשמוע כל מילה של המרצה, ולא מקובל לבקש ממנו לחזור שוב ושוב על דבריו.

הפתרון לבעיה נקרא מיקרופון כיווני, והוא מתחבר לסמארטפונים תומכים ומאפשר להקליט כל מילה גם מקצה הכיתה. באמזון תוכלו למצוא מוצרים כאלה בעשרות שקלים, כמו המיקרופון לאייפון של חברת Belkin.

הטלפון יאזין לשיעור, כדי לגבות אתכם הטלפון יאזין לשיעור, כדי לגבות אתכם הטלפון יאזין לשיעור, כדי לגבות אתכם

4. המצלמה שעוזרת בכיתות קטנות

אם אתם לומדים בכיתה קטנה, מצלמת רשת פשוטה תסייע לכם להקליט את השיעורים. מצלמות אלה זולות ונגישות במיוחד ויחסכו לכם הצקות למרצים ולשאר הסטודנטים בניסיון לחלץ את מה שנכתב על הלוח או הועבר במצגת. המצלמה של Creative, לדוגמה, עולה 29 דולר ומציעה צילום באיכות 720p ומיקרופון שמנטרל רעשים. דגמים אחרים תמצאו בחנויות ציוד משרדי או באמזון.

כל מצלמת רשת יכולה לסייע בתיעוד השיעורים כל מצלמת רשת יכולה לסייע בתיעוד השיעורים כל מצלמת רשת יכולה לסייע בתיעוד השיעורים

5. המדפסת המתוחכמת שנכנסת לתיק

אם אתם צריכים להגיש עבודות מודפסות, כדאי לכם לעקוב אחרי החברה הישראלית Zuta, שגייסה השנה בקיקסטארטר מעל חצי מיליון דולר כדי לפתח מדפסת קטנטנה. המוצר הופך את העיקרון המקובל בעולם המדפסות: במקום להכניס נייר למדפסת, היא עצמה נעה על הנייר. Zuta מתכננת להשיק את המוצר בינואר הקרוב, בדיוק לתקופה הלחוצה של סמסטר א', ואפשר להתעדכן בנושא דרך רשימת התפוצה שלה.

מדפסת כיס מדפסת כיס מדפסת כיס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות