אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי דיסקונט השבית שני סניפים של הבנק צילום: עמית שעל

ועד עובדי דיסקונט השבית שני סניפים של הבנק

וזאת על רקע החלטת הנהלת הבנק לסגור את מנהלת מרחב דן, מהלך שהביא לניוד של כ-25 עובדים. הנהלת הבנק טוענת כי התהליך נעשה בשיתוף פעולה עם הוועד

23.10.2014, 14:36 | תומר ורון
ועד עובדי דיסקונט השבית היום שני סניפים של הבנק וזאת על רקע החלטת הנהלת הבנק לסגור את מנהלת מרחב דן, מהלך שהביא לניוד של כ-25 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

בבנק טוענים כי התהליך נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הוועד אך מאחר שעובדים בודדים אינם מרוצים מהניוד, החליט אמש יו"ר הוועד להרים טלפון למנכ"לית הבנק, לילך אשר טופילסקי, ולהודיע על ההשבתה הצפויה.

מנכ"לית בנק דיסקונט לילך אשר טופילסקי , צילום: רון קדמי מנכ"לית בנק דיסקונט לילך אשר טופילסקי | צילום: רון קדמי מנכ"לית בנק דיסקונט לילך אשר טופילסקי , צילום: רון קדמי

בבנק הגיבו בזעם להשבתה של הסניפים על ידי הוועד. "מדובר בהתנהלות זו חסרת אחריות, מנוגדת לדין ולמקובל ואין לה כל הצדקה. נושא סגירת המרחב ושיבוץ העובדים הובא לידיעתכם זה מכבר והוא מטופל מולכם בדרגים הבכירים ביותר", כתבה הנהלת הבנק במכתב שנשלח הבוקר לוועד. "בנוסף, למותר לציין כי לא ישולם שכר לעובדים השובתים".

ההחלטה של דיסקונט לסגור את מנהלת מרחב גוש דן היא חלק מהתוכנית האסטרטגית של דיסקונט כך שעתה מונה הבנק 5 מרחבים. בנוסף, הבנק מתכנן על פי התוכנית להוציא לפרישה מוקדמת כ-250 עובדים בתוך שנה ולהביא לצמצום של עשרה סניפים.

מפלסי המתיחות בין העובדים להנהלה עלו בחודשים האחרונים על רקע תוכנית ההתייעלות שמבקשת אשר-טופילסקי לקדם בבנק. כמו כן, חשיפת "כלכליסט" כי בבנק שכרו את יו"ר ההסתדרות לשעבר עופר עיני כיועץ מטעמו ליחסי עבודה לא מוסיפה שקט בבנק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה