אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי הרנבו: גם טל סימן טוב ממייסדי 5min עוזב את AOL

אחרי הרנבו: גם טל סימן טוב ממייסדי 5min עוזב את AOL

כשבועיים לאחר שנשיא חטיבת הווידאו הודיע על פרישתו, הכריז גם סגן הנשיא שהוא מתגעגע ליזמות. לדבריו, אין להם תוכניות משותפות

26.10.2014, 08:01 | מאיר אורבך

עוד אחד ממייסדי חברת הסטארט־אפ 5min שנמכרה לפני ארבע שנים ל־AOL פורש מהתאגיד האמריקאי. לאחר פרישתו בתחילת החודש של רן הרנבו מתפקיד נשיא חטיבת הווידאו הגלובלית ב־AOL, הודיע גם טל סימן טוב, ששימש כסגן נשיא בחטיבה לשווקים הבינלאומים, על פרישתו. בסטטוס שפירסם בפייסבוק ביום שישי, סיפר סימן טוב שהוא פורש כדי לצאת לדרך חדשה לאחר שמיצה את עצמו בתוך הארגון.

קראו עוד בכלכליסט

"לקחנו משהו שהיה קיים רק אצלנו בראש והפכנו אותו למציאות שעולה על מה שדמיינו", כתב סימן טוב בסטטוס. "אני מתגעגע לתחושת היצירה הראשונית והולך אחרי הלב להרפתקה הבאה. לוקח נשימה וכבר חוזר".

סימן טוב, הרנבו וחנן לשובר הקימו לפני שמונה שנים את חברת 5min, שהציעה סביבה להעלאת מדריכי וידאו לפעולות שונות (בדומה ליוטיוב). ב־2010 רכשה ענקית האינטרנט האמריקאית AOL את החברה במטרה לחזק את נוכחותה בתחום הווידאו ברשת. הרנבו וסימן טוב מונו לתפקידים בכירים בחברה העולמית. בתחילת החודש הודיע הרנבו על פרישתו, כשגם הוא מצהיר על כוונתו לחזור לחתום היזמות. לשובר מנהל את מרכז הפיתוח של AOL בישראל, המונה 100 איש והוא צפוי להישאר בתפקידו.

רן הרנבו, צילום: איי או אל רן הרנבו | צילום: איי או אל רן הרנבו, צילום: איי או אל

בשיחה עם "כלכליסט" אמר סימן טוב כי "לא ביקשו מאיתנו לעזוב. רן ואני מדברים כל הזמן, אבל עדיין לא חשבנו להקים משהו ביחד. הגיע הזמן לחילופי דורות גם בחברה הגדולה והרגשתי שזהו זמן ללכת הלאה. אנחנו אנשי תוכן ומוצר ואנחנו מנסים להבין איך אנשים צורכים מדיה ומנסים לשלב הכל בתוך טכנולוגיה".

לדברי סימן טוב, הוא והרנבו ימשיכו להיות קשורים ל־AOL בשל הפקת הגרסה האמריקאית של "מחוברים", הצפויה לעלות בפברואר־מרץ 2015. "הדבר הבא שאעשה יהיה חדש לגמרי, אולי כמנטור של חברות. אני כבר משקיע בחברות ורוצה גם להקים משהו חדש משלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות