אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנה לגו-ג'וני!

PLAY

הנה לגו-ג'וני!

נער בן 15 משחזר בלגו סצנות משלל סרטים מפורסמים, גיבורי "ההוביט" מזמינים אתכם לטוס עם חברת התעופה של ניו זילנד, היפ-הופ לבן במיוחד וכלב שמושפל ברשת אחרי שנכשל בלהביא דברים שהשליך לו בעליו

26.10.2014, 19:01 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - אוף, אני לא זוכר באיזה סרט ראיתי את האוטו הזה

1. לגו: הסרט

אנחנו לא בטוחים מה מרשים יותר בסרטון הבא - האופן המדויק בו הוא משחזר סצנות מפורסמות מסרטים כמו "ספרות זולה", "הקוסם מארץ עוץ" או "טיטאניק" באמצעות אבני ודמויות לגו, או העובדה שהוא נוצר על ידי נער בן 15.

 

2. תודה שטסתם הארץ התיכונה

 

סרטי שר הטבעות וההוביט הם כנראה הדבר הטוב ביותר שקרה לכלכלת ניו זילנד מאז ומעולם. לרגל יציאת הפרק השלישי והאחרון של ההוביט, "קרב חמשת הצבאות", חברת התעופה הלאומית החליטה לסחוט את הלימון פעם אחת אחרונה. היא העלתה סרטון שמשתמש בבילבו, פרודו, גימלי, גאנדלף והחברים כדי להסביר את השימוש הנכון בחגורות בטיחות ומסיכות חמצן. התוצאה היא כפי הנראה סרטון בטיחות הטיסה המושקע ביותר שנוצר מעולם.

3. ראפ כל הקדושים

 

אמריקאים לבנים מהמעמד הבינוני נראים הכי לבנים כשהם מנסים לעשות היפ הופ. דוגמה קיצונית לכך אפשר למצוא בסרטון שהכינה משפחת הולדרנס לכבוד האלווין.

4. היתה לך משימה אחת, כלב

 

דאפי נראה ככלב חמוד מאוד, אבל הוא מתקשה לבצע את המשימה הכלבית הטיפוסית של החזרת חפצים שהבעלים שלו זורק. לרוע מזלו של דאפי הוא חי בעולם בו קיימות מצלמות גו-פרו, מה שמביא לכך שכשלונותיו מתועדים כולם ומופצים ביוטיוב.

5. שיחת גברים

 

צמד הגברים שמככבים בסרטון הבא, מיץ' לואיס וניק קאזורה, הקליטו שיחת חולין בין אמו של קאזורה לדודתו - ואז צילמו את עצמם מבצעים ליפ-סינק לשיחה תוך שוטטות בחללים שונים. התוצאה מוזרה אבל משעשעת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות