אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרדורקס הישראלית רכשה תשתיות מאורקל ב-2 מיליון שקל

קרדורקס הישראלית רכשה תשתיות מאורקל ב-2 מיליון שקל

החברה הישראלית המתמחה בפתרונות סליקה. העסקה כוללת אספקה של תשתית אורקל הכוללת בסיס נתונים, יכולות אבטחת מידע המתאימות לתקני PCI ויכולת שליטה ובקרה

27.10.2014, 13:14 | רפאל קאהאן

קרדורקס הישראלית, ספקית פתרונות תשלומים, רכשה מאורקל תשתית בעסקה שהיקפה כ-2 מיליון שקל. חברת קרדורקס, לאחר כמעט שנה של בניית הארכיטקטורה, בניית התשתית, בדיקות והוכחת יכולת, חתמה על העסקה הכוללת בסיס נתונים, יכולות אבטחת מידע רחבות המתאימות לתקני PCI ויכולת שליטה ובקרה.

קראו עוד בכלכליסט

קרדורקס בחרה להשתמש באחת הטכנולוגיות של אורקל שנקראת TDE (Transparent Data Encryption). מדובר בפתרון הצפנת נתוני ה-DB על גבי דיסק למניעת גניבה של המידע. הצפנת המידע נעשית באופן שקוף למשתמש/לאפליקציה, כך שאין צורך להפעיל פונקציות הצפנה ופענוח בקריאת הנתונים על ידי האפליקציה, המידע מוצפן אוטומטית בכתיבה לדיסק ומפוענח אוטומטית בגישה אליו.

קרורקס עברה מקוד פתוח לתשתיות אורקל, צילום: עמית שעל קרורקס עברה מקוד פתוח לתשתיות אורקל | צילום: עמית שעל קרורקס עברה מקוד פתוח לתשתיות אורקל, צילום: עמית שעל

לדברי משה סלפין, COO בחברת קרדורקס, "קרדורקס מעמידה בראש סדרי העדיפויות שלה את את ניהול הנתונים כמשאב אסטרטגי של הארגון. האתגרים העומדים בפני ארגון פיננסי בסביבת PCI מתמקדים, מצד אחד בניהול ארגון שהוא גמיש בכדי לגשר בין מערכות ענן ומערכות מקומיות, ומצד שני לשמור על רגולציות של התעשיה, זמינות מידע ואינטגרציה של מערכות - הכל תוך חשיפה של אינפורמציה ללקוחות פנימייים וחיצוניים."

לדברי נירה פרנקל, מנהלת מכירות באגף הטכנולוגיות באורקל ישראל, "ייחודיות העסקה באה לידי ביטוי בשני אופנים: האחד הוא מעבר מopen Source לטכנולוגית אורקל, כאשר המשמעות הינה ביכולת התמודדות עם עומסים רבים, טרנסקציות מורכבות ועוד, והשני הוא פתרון אורקל ללקוחות שנדרשים לעמוד בתקן PCI".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות