אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
iTAnalyzer חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מדינת קונטיקט

iTAnalyzer חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מדינת קונטיקט

כחלק מאסטרטגיה של החברה להקים פעילות בארה"ב במהלך 2015, ניהלה החברה מגעים עם מספר מדינות בארה"ב. קונטיקט גם תעביר לחברה מענק עידוד בסך חצי מיליון דולר

28.10.2014, 12:25 | שירות כלכליסט
מחלקת הפיתוח הכלכלית של מדינת קונטיקט (DECD) חתמה על הסכם במסגרתו יוענק ל-iTAnalyzer הישראלית מגוון רחב של שירותים, שמטרתם לעודד הקמה והרחבה של פעילות החברה בארה"ב. על פי החברה, בנוסף לשירותים המקצועיים, מדינת קונטיקט תעניק ל-iTAnalyzer מענק עידוד בסכום של כ-500 אלף דולר.

קראו עוד בכלכליסט

עופר לקסמן, מנכ"ל iTAnalyzer: "המטרה שלנו היא לנטוע יתד איתן בשוק האמריקאי , ולהשפיע על האופן בו חברות וארגונים גדולים בכלכלה האמריקאית ינהלו את משאבי ה-IT שלהם. ההסכם לשיתוף הפעולה עם מדינת קונטיקט הוא אבן דרך חשובה. אנו בעיצומו של סבב גיוס השקעות, ושמחים על הרוח הגבית וההכרה בפוטנציאל  שלנו בשוק ה-IT".

iTAnalyzer חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מדינת קונטיקט לפיתוח פעילות עסקית, צילום: shutterstock iTAnalyzer חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מדינת קונטיקט לפיתוח פעילות עסקית | צילום: shutterstock iTAnalyzer חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מדינת קונטיקט לפיתוח פעילות עסקית, צילום: shutterstock

iTAnalyzer מספקת פלטרפורמה פרואקטיבית יחד עם מנוע אנליטי, המתבססים על תפיסת ניהול Mobility כוללת. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים להעלות את רמת השירות, להפחית השקעות במערכות התשתית על-ידי הגדלת הניצולת הקיימת דרך מיפוי צריכת המשאבים וחשיפתם לסיכונים מול יישומים עסקיים. הפתרון שמציעה החברה מאתר ומנתח אי-שימוש במשאבים, מציף כשלים במימוש מתודולוגיות של הגנת מידע וזמינות מערכות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות