אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספיץ' מודולס תרכוש חברה אמריקאית בתחום התמלול הרפואי ב-4 מיליון דולר צילום: shutterstock

ספיץ' מודולס תרכוש חברה אמריקאית בתחום התמלול הרפואי ב-4 מיליון דולר

החברה הנרכשת מספקת מגוון רחב של פתרונות ממוחשבים לשוק הרפואי החל מניהול לקוחות אוטומטיים, מסמכים דיגיטליים ושירותי תמלול ידניים

28.10.2014, 15:06 | ניר צליק

ספיץ' מודולס התקשרה במזכר הבנות לרכישת חברה אמריקאית הפועלת בתחום התמלול הרפואי בכ-4 מיליון דולר. ספיץ' פועלת לרכישת מספר חברות בארה"ב הפועלות בתחום התמלול הרפואי בהיקף הכנסות מצטבר של כ-7-8 מיליון דולר שנשענות על פתרון ידני או אוטומטי למחצה. מכירות החברה הנרכשת מסתכמות בכ-3 מיליון דולר בשנה ורווח גולמי של כ-1.2 מיליון דולר.

בהתאם למתווה העסקה ספיץ' תוכל לרכוש בעלות מלאה בחברה הנרכשת או לפצל את הרכישה לשני שלבים כאשר בשלב ראשון תרכוש ספיץ' רק 51% מהחברה הנרכשת. הסכם מחייב בין החברות אמור להיחתם עד סוף השנה. התמורה לבעלי המניות בחברה הנרכשת היא כ-4 מיליון דולר במזומן ובמניות ספיץ'.

ספיץ' הודיעה כי פועלת לאיתור חברות תמלול רפואי עם שיעור EBITDA חיובי ועקבי, בהן היא תטמיע את טכנולוגיית זיהוי הדיבור האוטומטי שלה בכדי לשפר את שיעור הרווחיות בחברות הנ"ל לאחר רכישתן. ניהול הפעילות הנרכשת מתוכנן להתבצע כרגע ישירות בארה"ב.

לצורך מימון תוכנית הרכישות, ספיץ' מתכוונת לבצע גיוסי הון ייעודיים בחו"ל או בישראל, כאשר במסגרת התוכנית היא מתכוונת לבצע רישום ADR שייסחרו מעבר לדלפק.

מעבדה (ארכיון), צילום: אימג מעבדה (ארכיון) | צילום: אימג'בנק/thinkstock מעבדה (ארכיון), צילום: אימג

החברה הנרכשת מספקת מגוון רחב של פתרונות ממוחשבים לשוק הרפואי החל מניהול לקוחות אוטומטיים, מסמכים דיגיטליים, שירותי תמלול אוטומטיים דרך צד שלישי ושירותי תמלול ידניים ופיתחה בעצמה את המערכות הממוחשבות שלה. התשתיות הממוחשבות שפיתחה החברה הנרכשת הן למכירה למרכזי תמלול רפואי סטנדרטיים בתחום יירוט הקבצים הקוליים, הזרמת וניתוח המידע וההכנה לתמלול אוטומטי, חתימות ממוחשבות, קידוד אוטומטי ואבטחת המסמך על פי סטנדרטים רגולטוריים בארה"ב, בשילוב מערכות חיוב אוטומטיות. לאחר השלמת העסקה, תוכל ספיץ לספק פתרון מלא לשוק התמלול הרפואי, וזאת באמצעות תשתיות משולבות של החברה הנרכשת ויכולת התמלול האוטומטי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות