אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם לאחר יציאת בן דב מהתמונה: סקיילקס בעימות חזיתי עם סבן צילום: סיוון פאראג'

גם לאחר יציאת בן דב מהתמונה: סקיילקס בעימות חזיתי עם סבן

סבן דחה בקשת סקיילקס למינוי דירקטור נוסף בפרטנר בנימוק שלאחר מימוש מניות פרטנר ששבבעלותה על ידי המפרק, ירדו אחזקותיה אל מתחת ל-10%. סקיילקס "חולקת מכל וכל על עמדת סבן"

29.10.2014, 13:54 | גיל קליאן

גם בלי אילן בן דב בכיסא היו"ר, היחסים בין סקיילקס לחיים סבן ממשיכים לחרוק. סקיילקס דיווחה היום על ויכוח שהולך ומתפתח בינה לבין סבן על מספר הדירקטורים שהיא יכולה למנות בפרטנר.

כיום מכהן דירקטור אחד מטעם סקיילקס בפרטנר, כאשר סקיילקס רוצה למנות דירקטור נוסף. סבן מצידו דחה את בקשת סקיילקס למינוי דירקטור נוסף, בטענה כי לאור כוונות המימוש שלה למניות פרטנר היא מחזיקה כיום פחות מ-10% ממניות חברת הסלולר, ולכן לפי הסכם השליטה בין הצדדים, אינה מחזיקה בזכות למנות דירקטור נוסף.

סקיילקס ציינה בדיווח כי היא "חולקת מכל וכל על עמדת סבן כפי שפורטה בתשובה".

סקיילקס נמצאת כיום בהליכי גיבוש הסדר חוב, שצפוי לכלול העברה של מניותיה בפרטנר לבעלי החוב, כך שבכל מקרה נראה כי ימיה של סקיילקס כשותפה בשליטה בפרטנר ספורים. מרבית מניות פרטנר שמוחזקות על ידי סקיילקס נמצאות כיום תחת כינוס של עו"ד עדי פיגל, שאמור לממש אותן כדי להחזיר את החוב של סקיילקס לחלק מסדרות האג"ח שלה. פיגל בינתיים לא ממהר לממש את המניות, וטכנית הן עדיין בבעלות של סקיילקס – אבל הכיוון בכל מקרה הוא מכירה, ונראה כי כאן טמון שורש המחלוקת בין סקיילקס לבין סבן.

חיים סבן, צילום: ראלף אלסוונג חיים סבן | צילום: ראלף אלסוונג חיים סבן, צילום: ראלף אלסוונג

לגבי הסדר החוב המתגבש ואמור לכלול העברה של כל מניות סקיילקס לידי חלק מסדרות האג"ח והנפקה של חוב חדש, היום עידכנה החברה כי בית המשפט המחוזי נשאר בעמדתו הקודמת, לפיה אין לכנס אסיפות אג"ח לאישור הסדר כל עוד אין מתווה מפורט וסופי של הסדר החוב, וכן כל עוד לא התפרסמה חוות דעתו של אריה עובדיה, המומחה החיצוני שמונה על ידי בית המשפט לבחינת כדאיות ההסדר. חוות הדעת אמורה להתפרסם החודש, ובדיווחים קודמים נמסר על ידי עובדיה כי היא מצויה בשלבים מתקדמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות