אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלפי עם דוב? זה לא טוב

בשולי הרשת

סלפי עם דוב? זה לא טוב

שירות היערנות האמריקאי מזהיר מפני טרנד הצילום העצמי עם דובי שמורות הטבע בקליפורניה. לדבריו, למטיילים לא אכפת שהדובים המקומיים מהירים יותר מאוסיין בולט וממש לא אוהבים כשמצלמים אותם

29.10.2014, 16:05 | ניצן סדן
מכירים את פרס דארווין? מדובר בפרס הומוריסטי שמוענק לאנשים שפעלו בטיפשות באופן שהוביל אל מותם. למה "דארווין"? משום שהזוכים הוציאו עצמם ממאגר הגנים האנושי ובכך סייעו להתקדמות אבולוציונית. אופנה חדשה שצצה ביערות ארצות הברית צפויה למלא במהירות את רשימת מקבלי הפרס.

קראו עוד בכלכליסט

שירות היערנות האמריקאי הודיע כי אנשים החלו לצלם תמונות סלפי עם דובים ביערות קליפורניה. למעשה, דוברת שמורת אגם טאהו שבגבול המדינה עם נבאדה סיפרה לאתר Good Reads כי חבורות מטיילים מתקדמות אל עבר דובים שחורים אמריקאיים, זן נפוץ במיוחד באזור - ומנסות להצטלם איתם. "זה יוצר בעיית בטיחות. אנו חוששים שמישהו יותקף", אמרה.

לא בדיוק פו הדוב לא בדיוק פו הדוב לא בדיוק פו הדוב

הדוב השחור הוא אומניבור שיכול להגיע לגובה של 1.6 מ' ולשקול 300 ק"ג ולרוץ במהירות של 50 קמ"ש - מהר יותר מאוסיין בולט. כחיית פרא אוכלת בשר, מעדיף הדוב להתמקד באיתור מזון מאשר בעיטור תמונות הפרופיל של מטייל זה או אחר.

 

מדובר בעוד דוגמה תמוהה לאופנות שמביאה עמה מהפיכת המובייל. לטרנד הסלפי עם דובים קדם סלפי ממזל"ט, סלפי בלוויות ואפילו סלפי ממקומות גבוהים במיוחד - שגרם לפחות למקרה מתועד אחד של נפילת המצלם אל מותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות