אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: קבוצת לובינסקי מינתה מנכ"ל חיצוני שאינו בן משפחה צילום: צביקה טישלר

נחשף בכלכליסט

לראשונה: קבוצת לובינסקי מינתה מנכ"ל חיצוני שאינו בן משפחה

אבי צור, ששימש עד השנה כמנכ"ל צ'מפיון, מונה לתפקיד. המנכ"ל הקודם דורי מנור מונה ליו"ר החברה ויצחק מנור היו"ר הנוכחי ימונה לנשיא "מנור החזקות"

30.10.2014, 11:33 | תומר הדר

קבוצת דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו, MG וסיטרואן ממנה לראשונה בתולדותיה מנכ"ל חיצוני, שאינו מבני משפחת מנור. כפי שנחשף ב"כלכליסט"

מדובר במהלך ארגוני נרחב, הכולל גם את מינויו של דורי מנור, מנכ"ל הקבוצה לתפקיד היו"ר. יצחק מנור, יו"ר הקבוצה הנוכחי ימונה לנשיא "מנור החזקות" הכוללת את כל החברות שברשות המשפחה. צור, בן 52, נשוי פלוס שלושה, בעל תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות שימש עד השנה בתפקיד מנכ"ל צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן, אאודי, סיאט וסקודה.

המנכ"ל החדש אבי צור, צילום: צביקה טישלר המנכ"ל החדש אבי צור | צילום: צביקה טישלר המנכ"ל החדש אבי צור, צילום: צביקה טישלר

לדברי דורי מנור, יו"ר דוד לובינסקי, "כניסתו של צור לתפקיד מתקיימת בתזמון מצוין, עם תחילת השיווק של פיג'ו 308 החדשה, מכונית הדגל של הקבוצה והשקת דגמים חדשים וחשובים נוספים. במהלך כהונתו צפויה הקבוצה להשלים הטמעה של מערכת מחשוב ERP חדשה ומתקדמת, לעבור למשכנה החדש במעוין שורק ועוד. היצרנים שאנו מייצגים, קונצרן PSA ו-SAIC Motors נמצאים בתנופה חזקה. אין לי ספק כי צור יצלח את שלל האתגרים העומדים בפניו ימשיך את התנופה, ואף יביא את הקבוצה להישגים רבים ומשמעותיים. אנו מברכים את צור על הצטרפותו למשפחת לובינסקי ומאחלים לו הצלחה רבה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות