אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלבר: מענק מיוחד של 90 אלף שקל לאחיו של בעל השליטה

אלבר: מענק מיוחד של 90 אלף שקל לאחיו של בעל השליטה

המשנה למנכ"ל יחיאל אלעזרא, אחיו של אלי המחזיק ב-100% מחברת הליסינג, יזכה למענק בעיקר בגין הצלחת היריד אוטומניה שביצעה החברה בגני התערוכה במהלך חג סוכות

02.11.2014, 13:20 | שי סלינס

חברת הליסינג אלבר, הנמצאת בשליטת אלי אלעזרא (100%), דיווחה היום (א') כי הדירקטוריון אישר מענק חד פעמי של של 90 אלף שקל לאחיו של אלעזרא יחיאל המכהן כמשנה למנכ"ל אלבר.

תשלום המענק המורכב משתי משכורות, ניתן לאלעזרא בעבור הישגיו והצטיינותו בניהול תחום מכירות הרכב בחברה ובפרט בגין הצלחת יריד אוטומניה שביצעה החברה בגני התערוכה במהלך חג סוכות, אשר נוהל על ידו באופן אישי.

מאלבר נמסר כי תחום מכירת הרכב המצוי בניהולו הישיר של אלעזרא והינו תחום פעילות המהווה חלק מהותי ועיקרי בפעילות החברה וברווחיה ולדעת דירקטוריון החברה וועדת התגמול, הצטיינותו של המשנה למנכ"ל תורמת באופן ישיר ומהותי לתוצאותיה של החברה.

לפי ההודעה של דירקטוריון אלבר, "נשקלה ההערכה שרוחשת החברה לפועלו ותרומתו של המשנה למנכ"ל, בפרט לאור ההישגים יוצאי הדופן של מכירות הרכב במסגרת עילויות השיווק שבוצעו על ידו מחד גיסא, והסכום הזניח של המענק מאידך גיסא".

חברת אלבר פעילה בתחום החכרת כלי רכב, ניהול צי רכב, מימון רכישת כלי רכב ומכירת רכבים. מנכ"ל החברה הוא ינון עמית והיו"ר הוא אלי אלעזרא.

אלי אלעזרא , צילום: שלום בר טל אלי אלעזרא | צילום: שלום בר טל אלי אלעזרא , צילום: שלום בר טל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות