אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חסות חדשה בכדורגל: אתר פורנו צילום: twitter.com

חסות חדשה בכדורגל: אתר פורנו

שחקני נבחרת מאוניברסיטת קנט באנגליה הדפיסו את שם אתר הפרונו Pornhub על החולצות כבדיחה, אך באתר לקחו זאת ברצינות והציעו לשמש כספונסרים. האוניברסיטה אסרה על השחקנים ללבוש את המדים עם הלוגו של האתר

02.11.2014, 13:53 | שירות כלכליסט

אוניברסיטת קנט באנגליה אסרה על אחת מנבחרות הספורט ללבוש מדים חדשים, משום שהספונסרית היא אתר פורנו. הנבחרת, שקרויה רת'רפורד ריידרס, הדפיסו את שם האתר -  Pornhub - על החולצות כבדיחה, אולם מהאתר פנו אליהם והציעו לשמש כספונסרים הרשמיים.  

קראו עוד בכלכליסט

חולצת האוניברסיטה. "לא ראוי", צילום: twitter.com חולצת האוניברסיטה. "לא ראוי" | צילום: twitter.com חולצת האוניברסיטה. "לא ראוי", צילום: twitter.com

עם זאת, באוניברסיטת קנט אסרו כאמור עליהם ללבוש את החולצות המדוברות, ודובר המוסד  הודיע כי הנבחרת לא תורשה לשחק כל עוד השחקנים לובשים את המדים ברחבי הקמפוס: "מחלקת הספורט של אוניברסיטת קנט לעולם לא תאשר ספונסרית מסוג זה – זה לגמרי לא הולם. שוחחנו עם הקבוצה, והם לא יורשו ללבוש את החולצות המפוקפקות בשום שלב".

זה אמנם נשמע לא הוגן כלפי הבחורים שהפגינו יוזמה ויצירתיות כדי להשיג ספונסרשיפ מחברה מקומית, אך קרוב לוודאי שספונסרים מסוג זה יקשו על הנבחרת לזכות באהדה. עם זאת, האתר ככל הנראה מרוצה מהחסות שהעניקה לו עוד חשיפה ברחבי העולם - ובעלות כספית לא גדולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות