אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונן שטיין נבחר למנכ"ל ישראכרט; יחליף את דב קוטלר שיפרוש בתחילת 2015

רונן שטיין נבחר למנכ"ל ישראכרט; יחליף את דב קוטלר שיפרוש בתחילת 2015

שטיין כיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל האגף הבנקאות הקמעונאית של בנק הפועלים; הוא ייכנס לתפקידו בתקופה מאתגרת בענף כרטיסי האשראי הכוללת שינויים רגולטורים ובראשם הכנסת כרטיסי הדביט; מינויו לתפקיד טעון אישור המפקח על הבנקים

03.11.2014, 17:06 | תומר ורון
רונן שטיין נבחר היום (ב') לכהן כמנכ"ל חברת כרטיסי האשראי ישראכרט במקומו של דב קוטלר שהודיע בשבוע שעבר על כוונתו לפרוש בתחילת 2015 אחרי 6 שנים כמנכ"ל החברה.

רונן שטיין רונן שטיין רונן שטיין

שטיין, בן 48, הוא עו"ד, בעל תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, נשוי ואב לשלושה. 

בחמש השנים האחרונות כיהן כמנהל האגף הבנקאות הקמעונאית של בנק הפועלים. בתפקיד זה היה אחראי לניהול מערך 270 הסניפים של הבנק, בהם מועסקים כ-4,500 עובדים ומנהלים.

"שטיין מביא איתו ידע וניסיון עשיר בקמעונאות וזה יתרון גדול למי שמגיע לעמוד בראש חברת כרטיסי אשראי", אומר גורם במערכת.

 

דב קוטלר. הודיע על כוונתו לפרוש בתחילת 2015 דב קוטלר. הודיע על כוונתו לפרוש בתחילת 2015 דב קוטלר. הודיע על כוונתו לפרוש בתחילת 2015

ישראכרט, בבעלות בנק הפועלים, היא החברה הגדולה ביותר בתחום כרטיסי האשראי ומחזיקה בנתח שוק של כ-50% כאשר בשנת 2013 ביצע הציבור בכרטיסיה רכישות בהיקף של כ-110 מיליארד שקל. שטיין ייכנס לנעליו של קוטלר בתקופה מאתגרת עבור ענף כרטיסי האשראי וייצטרך בעיקר להתמודד עם השינויים הרגולטורים המתוכננים לשנות את השוק ובראשם הכנסת כרטיס הדביט (כרטיס חיוב מיידי) שעשוי לפגוע בשורת ההכנסות של החברות. כמו כן, שטיין יתמודד גם עם הכוונה של רשות ההגבלים העסקיים והפיקוח על הבנקים להכניס שחקן נוסף לתחום סליקת כרטיסי האשראי במטרה להכניס תחרות לתחום זה.

בין השנים 2004-2007 שימש שטיין כמנהל קווי הלקוחות של החטיבה הקמעונאית, ופעל ליישום מודלים עסקיים ותהליכי עבודה בתחומי המכירות והשירות במגזרי הלקוחות השונים. בשנים 2007-2009 כיהן שטיין כמנהל אזור ירושלים של בנק הפועלים, ובשנים 2009-2010 שימש כמנהל מטה הסניפים בחטיבה העסקית.

מינויו לתפקיד טעון אישור המפקח על הבנקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות