אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלישת הפינגווין הסייבורג

PLAY

פלישת הפינגווין הסייבורג

חוקרים מצאו דרך יצירתית וחמודה במיוחד לעקוב אחר פינגווינים בטבע, מדוע אינכם זקוקים לגוגל גלאס כל עוד יש לכם כמה טושים וטלפון ישן ומי רקדן טוב יותר - המקבוק של אפל או מחשב היוגה של לנובו

04.11.2014, 20:07 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - כשהאייפון עושה עבודת שורשים

1. אבא, אני חושב שהוא מתחזה

לא קל לחקור בעלי חיים בטבע. בין היתר, משום שהם לא בהכרח ישתפו פעולה עם החוקרים או ימשיכו להתנהל כרגיל. מצאו פיתרון יצירתי: הם התקינו תחפושת של גוזל פינגווין על רכב בשלט רחוק, שאיפשר לו להתקבל כבן בית במושבת פינגווינים קיסריים.

הפינגווין הרובוטי הפינגווין הרובוטי הפינגווין הרובוטי

2. מי צריך את גוגל גלאס?

כדי ליצור חוויה מנצחת של מציאות מוגברת לא חייבים ציוד דיגיטלי יקר או אפליקציות מתוחכמות. אם יש לכם את כמות הכשרון והדמיון של האנימטור Hombre McSteez, גם כמה שקפים, טושים צבעוניים ואייפון 5s יכולים להספיק, כפי שמעיד הסרטון הגאוני הבא.

3. זז כמו לנובו

היוגה 3 פרו לא רק דק יותר מהמקבוק אייר, לא רק יודע להתקפל לתצורת טאבלט ולספק ממשק מגע שנעדר מהמחשב הנייד של אפל, אלא גם רוקד טוב יותר ממנו, אם תשאלו את מיקרוסופט, שהחליטה לעקוץ את אפל שוב בסרטון פרסומת חמוד במיוחד.

4. ועכשיו חזק שמאלה

מכירים את הדביל שתמיד נעמד מאחורי הרכב בזמן החניה ומסביר לנהג מה לעשות, למרות שאיש לא ביקש ממנו? זהו סיפורו.

5. משחקי המהפכה

השנה היא 2029, האיחוד האירופי קרס, הכלכלה האמריקאית על הקרשים ואפילו סין מתקשה לשרוד את המשבר. משחק הדפדפן הפוליטי-אמנותי "דקה לחצות" לוקח את המהפכות והמאבקים האזרחיים של השנים האחרונות ומעביר את העלילה 15 שנה קדימה. הוא מאפשר לכם לקחת חלק בהתקוממות וירטואלית שכוללת השתלטות על בניינים, שדות תעופה ותחנות שידור והתמודדות עם ארגונים מהפכניים מתחרים, בסביבה גרפית מינימליסטית וייחודית.

ניהול משאבים בתרחיש עתידני ניהול משאבים בתרחיש עתידני ניהול משאבים בתרחיש עתידני

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות