אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דולר לדייט: נחשף מודל הרווח של טינדר

דולר לדייט: נחשף מודל הרווח של טינדר

אפליקציית המין המזדמן הציגה שירות פרימיום שיאפשר למשלמים לאתר בני ובנות זוג מחוץ לעיר בה הם נמצאים - ותכונת Undo, לביטול מחיקת דייטים פוטנציאליים שנמחקו. המחיר: בין דולר ל-20

06.11.2014, 12:08 | נמרוד צוק

לפני שבועיים הודיע מנכ"ל טינדר היוצא שון ראד כי החברה תתחיל להציע בקרוב שרותי פרימיום בתשלום - והיום נחשף הראשון מביניהם: אופציית Undo שתאפשר להחזיר לפיד דייטים פוטנציאליים שהמשתמש ניפה בטעות.

קראו עוד בכלכליסט

גרסת הפרימיום של אפליקציית הסטוצים הפופולרית תיקרא "טינדר פלוס" ובשלב הראשון היא תכלול תכונה בלעדית נוספת בשם "פספורט" אותה כבר חשף ראד כאשר הכריז על המודל החדש. היא תאפשר לחפש דייטים לא רק בסביבה הגאוגרפית של המשתמש אלא גם בערים אחרות, ומיועדת למשתמשים שטסים הרבה ורוצים לחפש דייט או פרטנר למין מזדמן ביעד הנסיעה הבא שלהם.

אפליקציית טינדר אפליקציית טינדר אפליקציית טינדר

טינדר פלוס תהיה זמינה בשלב ראשון בשורה של מדינות נבחרות, בהן גרמניה, בריטניה וברזיל ורק ל-40% מכלל המשתמשים בכל מדינה. החברה טרם הבהירה כיצד ייבחרו המשתמשים להם תוצע האפשרות ומה יהיה לוח הזמנים להפצה.

"אופציית ה-Undo היא התכונה המבוקשת ביותר בקרב המשתמשים שלנו, על פי כמות הפניות שקיבלנו בנושא. הם דרשו אותה כמעט מהיום הראשון להשקת האפליקציה", אמר ראד בראיון לאתר TechCrunch, בו חשף את הפרטים החדשים על גרסת הפרימיום.

כדי לגרום למספר רב ככל האפשר של משתמשים לשלם, הגרסה החדשה של האפליקציה תהיה זמינה להורדה בחינם ותציע את היכולות הבסיסיות הזמינות בגרסה החופשית של טינדר, עם כפתורים בולטים להפעלת התכונות הנוספות. משתמש שירצה להפעיל אותם יצטרך לעבור קודם דרך מסך ההרשמה למנוי בתשלום. מחיר המנוי טרם נקבע, והוא עשוי לנוע בין דולר אחד ל-20 דולר בחודש, ולהשתנות בין מדינות שונות.

במסגרת החזון של ראד שרואה בטינדר פוטנציאל גדול יותר מדייטים בלבד, החברה מתכננת להוסיף בעתיד תכונות שאינן קשורות למציאת פרטנר למיטה, למשל איתור ברים ומסעדות ביעדי נסיעה.

במסגרת השינויים שעוברת טינדר, החליטה חברת IAC המחזיקה במרבית מניותיה להעביר את ראד מתפקידו, בין היתר בעקבות התנהלותו בפרשת ההטרדות המיניות בחברה, שגרמה להדחת שותפו וחברו הקרוב מרטין מאתין מתפקידיו בטינדר לאחר שהורשע בהטרדת בת זוגו לשעבר. ראד יישאר בתפקיד הנשיא וחבר דירקטוריון ויהיה אחראי לפיתוח המוצר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות