אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפד אייר 2 עולה השבוע לישראל

האייפד אייר 2 עולה השבוע לישראל

הטאבלט האחרון של אפל יימכר בארץ במחיר התחלתי של 2,399 שקל. מדובר בתמחור שהוא אחד היקרים ביותר בעולם. המכשיר כולל שדרוגים מינוריים מאוד על פני הדגמים הקודמים - שיפורי מצלמה, גוף דק יותר וסורק טביעות אצבע

10.11.2014, 15:05 | עומר כביר
דגם האייפד החדש מגיע לישראל מוקדם מהצפוי: כבר ביום ה' הקרוב צפוי להתחיל להימכר בשוק המקומי טאבלט הדגל החדש של אפל - אייפד אייר 2. החדשות הרעות: כמו עם האייפון, גם כאן המחיר לא יעשה נעים בכיס.

הוא ישווק בתחילה אצל יבואנית אפל איידיגיטל ובהמשך גם דרך ספקיות הסלולר. מאיידיגיטל נמסר שמחירו של ההתחלתי של המכשיר יעמוד על 2,399 שקל.

האייפד אייר 2 באירוע חשיפתו האייפד אייר 2 באירוע חשיפתו האייפד אייר 2 באירוע חשיפתו

זאת, לעומת 2,359 שקל (499 יורו) באיטליה ובצרפת, 2,312 שקל (489 יורו) בגרמניה ו-2,159 שקלים (549 פרנקים) בשוויץ, שידועה במחירים הגבוהים שלה. לפחות יכולים הישראלים להתנחם בכך שמחירו של האייפד אייר 2 בישראל יהיה כמעט זהה למחירו בבריטניה, 2,401 שקל (399 פאונד).

האייפד אייר 2 נחשף לפני כחודש, ונחשב לשדרוג לא משמעותי לעומת האייפד אייר המקורי, כשעיקר החידושים הינם עיצוב דק יותר, מעבד מהיר יותר, מצלמה משופרת וסורק טביעות אצבע TouchID. אפל טרם פרסמה נתונים על מכירות המכשירים, מאז יצאו לשוק ב-29 מדינות באמצע אוקטובר, מה שמעלה, ובצדק, את החשש שאלו לא היו מרשימות. לעומת העניין הרב שעוררה השקת האייפון, בארץ ובחו"ל, אפשר לשער שהגעתו של האייפד החדש לישראל תתקבל ברגשות מתונים יותר. עדיין לא ידוע אם תיתמך בארץ תכונת הסים האוניברסלי של אפל, שמאפשרת להעביר את המכשיר בין רשתות סלולריות שונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות