אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת לוינשטיין תשקיע 20 מיליון שקל בבניין שתפנה קומברס ברמת החייל צילום: יובל חן

חברת לוינשטיין תשקיע 20 מיליון שקל בבניין שתפנה קומברס ברמת החייל

קומברס עוברת לרעננה בראשית 2015. בעלת הבניין תתאים אותו לאכלוס של כמה חברות; דמי השכירות צפויים לעמוד על 55 שקל למ"ר

11.11.2014, 18:36 | דותן לוי

חברת משולם לוינשטין נכסים תשקיע כ-20 מיליון שקל בשיפוץ וחידוש בניין המשרדים שמושכר כיום לחברת קומברס ברמת החייל בת"א, שנמצא בבעלות משותפת עם חברת "פמה השקעות".  קומברס תעבור בינואר למבנה חדש באזור התעסוקה של רעננה.

מדובר בבניין ברחוב הברזל 29 המתפרש על פני 6 קומות מעל הקרקע, בשטח של למעלה מ-16,000 מ"ר וכולל שטחי אחסנה, 350 מקומות חניה ב-3 קומות תת קרקעיות ושטח נוסף של עוד כ- 15,000 מ"ר, בהם גם חדרי מקלחות לעובדים.

הבניין כולל שטחי משרדים, אולמות, מעבדות, חדרי ישיבות, חדרי תצוגה, אודיטוריום המכיל 200 מקומות ישיבה, בית קפה פתוח, מטבחונים בכל הקומות וחדר אוכל מרכזי גדול ל-350 איש.

הדמיית פרויקט קומברס, רעננה הדמיית פרויקט קומברס, רעננה הדמיית פרויקט קומברס, רעננה

הבניין הושכר במשך שנים ארוכות לחברת קומברס בלבד ואף נקרא "בית קומברס" ולכן מותאם להשכרה של חברה יחידה הן מבחינת המבנה הפנימי והתשתיות, השכרה דומה לחברה בודדת בתנאי השוק הנוכחיים היא כמעט בלתי אפשרית, ולכן הוחלט בחברה על שיפוץ המבנה והתאמתו להשכרה לכמה חברות. דמי השכירות צפויים לעמוד על 55 שקל למ"ר לרמת מעטפת ו- 72 שקל למ"ר לרמת גמר.

שרון בן צבי סמנכ"ל השיווק של משולם לוינשטין: "אנו נמצאים במו"מ מול מספר חברות המבקשות לשכור את הבניין כבעלים יחידים ובקשר מול מתעניינים בנוגע להשכרת חלקי קומות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות