אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו בדפני ליף תוקפת את אבישי ברוורמן: "היד שלך באה לכיוון שלי, לא הסתכלת לי בעיניים"

דפני ליף תקפה את ח"כ ברוורמן: "לא הסתכלת לי פעם אחת בעיניים והרגשתי כאילו שאתה לא רואה אותי". ברוורמן התנצל, והתייחס לסוגיית מאגרי הגז: "תשובה ואחרים שולטים בהכל"

17.11.2014, 14:14 | כלכליסט

"אני רוצה להגיד לך משהו שממש הפריע לי ברמה האישית. אתה הגעת באיחור, לא הסתכלת לי פעם אחת בעיניים. אם יש לך משהו נגדי בגלל שאני צעירה או בגלל שאני אישה?  בזמן הדיבור שלך היד שלך באה כל הזמן לכיוון שלי, והרגשתי כאילו שאתה לא רואה אותי", כך אמרה דפני ליף לח"כ אבישי ברוורמן על הבמה במסגרת כנס המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן.

 

ליף תקפה על הבמה את ברוורמן על כך שהוא לקח ממנה את בקבוק המים שקנתה והעלתה על במה. ברוומן אמר לה: "חשבתי שאנחנו בשותף", והיא ענתה לו בתוקפנות:  "אנחנו לא בשותף בדיוק".  לאחר מכן ירדה ליף מהבמה. 

ברוורמן שנראה המום לאור המתקפה, הגיב לדבריה של ליף, "אם פגעתי בך אני מתנצל. הקדשתי את חיי לעשייה ציבורית, ואני מרגיש הפכתי לשק חבטות. אני לא חייב את היחס והזלזול הזה, אני לא חייב להיות בכנסת ויכול להיות שבקרוב גם לא אהיה בכנסת".

עוד אמר ברוורמן: "לצעוק מבחוץ ולתלות אנשים בשביל פופוליזם זול זה קל. לא באתי לכנסת לעשות כסף ואני שוקל מפעם לפעם לעזוב. אולי אני באמת אעזוב בקרוב, לידיעתך נשארתי הפרופסור האחרון בכנסת. אני 16 שנה הייתי נשיא של אוניברסיטה, אני באתי לתרום – הוצע לי להיות יו"ר של בנק אבל בחרתי להיות חבר כנסת".

"תשובה ואחרים שולטים בהכל"

קודם לכן דיבר ברוורמן על נושא הגדרת מאגרי הגז כמונופול: "בחודש הקרוב תתקבל החלטה על הגז ויש לה השפעה הרבה יותר גדולה מהמילקי. הגז שייך לתשובה ונובל אנרג'י".

ליף. עדיין על הבמה ליף. עדיין על הבמה ליף. עדיין על הבמה

"אם מחיר הגז יירד כל המחירים שלכם, במזון - אתם יודעים מה זה? פי 10 יותר מהוויכוח הקטן על מילקי. קראתי לראש התאחדות התעשיינים מסכים איתי, אבל אני לא שומע את הקול שלו. למה? כי תשובה ואחרים הם שולטים פה בהכל, מחלקים פה את הגז", אמר ברוומן והוסיף: "ברגע שיחתמו על הסכום המתוכנן אתם תשלמו מחירים מופקעים לשלושים שנה ואתם תסבלו מזה .זה סיפור אמיתי ולא חצי גרוש למילקי.זה לא מזיז לאף אחד".

כאשר נשאל מה הבעיה של החברה הישראלית? ענה בפשטות כי "הכסף הוא אצל החזקים ביותר ואצל הרמאים".

ברוורמן דיבר על נושא הכסף השחור: "יש פה חמישים מיליארד שקלים של הון שחור – אמרתי לשר האוצר קח רפורמטור שיהיה ראש רשות המסים, מי שמרמה קח אותו לחצר העיר למען יראו ויראו".

ברוורמן שלח עקיצה לשר האוצר: "למה ישראל בתחתית העולם השלישי באישורי בניה ושחיתות? כי מערכת התמריצים של הכנסת, היא רק להופיע בתקשורת ורק לקשקש. בן אדם שרק נכנס לכנסת אחרי 6 חודשים ממציא שטות על הורדת מע"מ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות