אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלברייט חתמה עם רשת החנויות הקמעונאיות של ורייזון

פרסום ראשון

סלברייט חתמה עם רשת החנויות הקמעונאיות של ורייזון

החברה הישראלית תשדרג את פתרון העברת הנתונים שמוטמע בחנויות "סלולר סיילס" של ורייזון. הרשת מונה כ-550 חנויות והיקף העסקה הינו כ-2 מיליון דולר

17.11.2014, 13:02 | רפאל קאהאן

"סלברייט", המתמחה באספקת פתרונות להעברת נתונים סלולריים, ורשת חנויות "סלולר סיילס", הקמעונאית הגדולה ביותר של ענקית התקשורת האמריקאית "ורייזון", הודיעו על הטמעת פתרון התוכנה של החברה הישראלית ב-550 החנויות של הרשת. מהחברה לא נמסר היקף העסקה, אולם ממידע שהגיע לידי "כלכליסט", הסכום מוערך בכ-2 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הפתרון של סלברייט מאפשר העברת נתונים מאובטחת ומהירה מהטלפונים הישנים של לקוחות למכשירים החדשים שלהם. עד כה, השתמשה "סלולר סיילס" במערכת של "סלברייט" מהדור הקודם (UME-36).

אמיר להר סמנכ"ל סלברייט, צילטום: יח"צ אמיר להר סמנכ"ל סלברייט | צילטום: יח"צ אמיר להר סמנכ"ל סלברייט, צילטום: יח"צ
 

"בקשות העברת נתונים גדולות של לקוחות סמארטפון לוקחות קרוב לעשרים דקות מזמנם של סוכני המכירות שלנו. בפיילוט הנרחב שלנו, הפתרון של 'סלברייט' אפשר לבצע את אותה ההעברה בשתי דקות" אמר ג'יימס תורן, סמנכ"ל התפעול של "סלולר סיילס".

"שביעות הרצון של הלקוחות עולה כאשר קמעונאיות המובייל מעבירות נתונים יקרי ערך מהטלפונים הישנים למכשירים החדשים שלהם", אמר אמיר להר, סמנכ"ל "סלברייט" ישראל. "שדרוג לפלטפורמת הדור הבא נותן ל'סלולר סיילס' את היכולת להפעיל שירותים נוספים בעתיד, כמו אבחון ותיקון טלפונים מרחוק (Diagnostics Cellebrite)".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות