אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטר תעשיות זכתה בפרויקט של חיל הים ב-100 מיליון שקל צילום: אלעד גרשגורן

אינטר תעשיות זכתה בפרויקט של חיל הים ב-100 מיליון שקל

הפרויקט נחלק לעבודות אלקטרו מכניות ב-25 מיליון שקל, אותן תבצע החברה הבת וכן לעבודות חשמל ב-75 מיליון שקל, אותן תבצע החברה בת בשיתוף עם חברה אחרת

17.11.2014, 16:29 | גיל קליאן
אינטר תעשיות הודיעה היום כי חברה בת שלה קיבלה פרויקט של חיל הים, בהיקף כולל של 100 מיליון שקל. הפרויקט נחלק לעבודות אלקטרו מכניות בהיקף של 25 מיליון שקל, אותן תבצע החברה בת בכוחות עצמה, וכן לעבודות חשמל בהיקף 75 מיליון שקל, אותן תבצע החברה בת בשיתוף עם חברה אחרת. ההכנסות יתחלקו שווה בשווה בין החברות, וכך היקף ההכנסות הצפוי לאותה חברה בת של אינטר תעשיות הוא 62.5 מיליון שקל על תקופה של 30 חודשים.

החוזה צפוי להתחיל ברבעון השני של 2015, ובכל מקרה החברה מציינת כי עדיין לא נחתמו חוזים רשמיים לביצוע העבודה.

 , צילום: אלעד גרשגורן צילום: אלעד גרשגורן  , צילום: אלעד גרשגורן
אינטר לא דיווחה על הרווחיות הצפויה בחוזים החדשים, אך היות ומדובר בפרויקט עם שותפים בקבלנות משנה, ניתן להניח כי הרווחיות תהיה נמוכה יותר מפרויקטים אחרים של החברה. במחצית הראשונה של 2014 דיווחה אינטר תעשיות על רווחיות גולמית של 17.7%, לעומת רווחיות גולמית של 18% במחצית המקבילה.

השחיקה ברווחיות הגולמית הגיעה למרות שהכנסות חברת מערכות החשמל במחצית עמדו על 133.4 מיליון שקל, צמיחה של 20.3% לעומת המחצית המקבילה. הרווח הנקי עמד על 3.8 מיליון שקל, עלייה של 5.2% לעומת המחצית המקבילה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות