אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי צריך סקייטבורד מעופף כשיש אופניים עם רקטה?

PLAY

מי צריך סקייטבורד מעופף כשיש אופניים עם רקטה?

מדענים מטורפים בונים אופניים שיאיצו אתכם למהירות של 200 קמ"ש, מה משמעות האותיות YKK שמופיעות על רוב רוכסני המכנסיים ועוד שלל עובדות מפתיעות על בגדים, סנאי בודק את מצלמת גו פרו החדשה והצד האסתטי של סופת הטורנדו

17.11.2014, 20:16 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - קופצים למים עם המחשב

1. שניה, אני רק קושר פה את אופני הרקטה שלי

אנשים עם אופניים חשמליים, אתם כבר לא מעניינים אף אחד: הדבר הבא הוא אופניים בהנעה רקטית. תוכלו לנסוע עליהם במהירות של 200 קמ"ש וכל מה שצריך כדי לבנות אותם זה מעט ידע, הרבה יותר מדי זמן פנוי ונטיות אובדניות. הסרטון הבא מדגים מכל זווית אפשרית. אל תנסו את זה בבית.

2. דברים שלא ידעתם על הבגדים שלכם

מה פשר צירוף האותיות YKK שמופיע על רוכסני רוב המכנסיים בעולם? מה תפקידו של משולש הבד הקטן מתחת לצווארון הסווטשרט? למה תופרים כפתורים חסרי שימוש על צווארוני חולצות ולאיזה ספורט נועדו במקור חולצות פולו? ועוד עובדות מרתקות על חתיכות הטקסטיל שאתם לובשים.

3. אלוהים נותן מצלמות למי שאין לו אגוזים

הסנאי שבסרטון הבא מצא על הדשא מצלמת גו-פרו, החליט שמדובר בסוג חדש ויוקרתי במיוחד של מזון ועשה איתה מה שכל סנאי היה עושה במקומו.

4. יפה כמו טורנדו

להיקלע לסופת טורנדו זאת לא חוויה נעימה ואף טרמינלית - אבל כשעשרות אלפי קילומטרים ומסך מחשב מפרידים ביניכם היא יכולה להיות אסתטית מאוד. במיוחד כשמצלמים אותה בהילוך איטי והופכים את זה לאנימציית GIF מרגיעה.

5. יוצאים לסיבוב

האמן הדיגיטלי שפועל תחת השם "בלובי ברק" יודע לעשות דברים משונים מאוד עם גולגלות של חיות, יהלומים, צינורות פלסטיק שקופים, צורות גאומטריות מופשטות וחצי תפוח. אם תניחו את סמן העכבר מעל העבודות תוכלו לראות אותן בצבע.

 

בתנועה זה הרבה יותר מרשים בתנועה זה הרבה יותר מרשים בתנועה זה הרבה יותר מרשים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות