אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלך הזרזיר אצל הארומה: נדחתה תביעה נגד מכירת המרכז המסחרי בצומת זרזיר לארומה צילום: חיים צח

הלך הזרזיר אצל הארומה: נדחתה תביעה נגד מכירת המרכז המסחרי בצומת זרזיר לארומה

המאבק על מרכז מסחרי קטן בצפון: מושב בית לחם הגלילית החזיק בשיתוף דלק נדל"ן במרכז. החברה ביקשה למכור את חלקה לדורלם ואילו המושב סירב ומכר לארומה. דורלם עתרה נגד העסקה

20.11.2014, 09:31 | דותן לוי

פסק דין שהתקבל בביהמ"ש המחוזי בתל אביב מגולל את המאבק על מרכז מסחרי קטן בצפון. מושב בית לחם הגלילית החזיק בשיתוף דלק נדל"ן במרכז שבצומת זרזיר, וביוני 2011 ביקשה החברה למכור את חלקה לחברת דורלם תמורת 1.8 מיליון שקל. במושב מימשו את זכות הסירוב השמורה להם ורכשו את חלקה של דלק במקום דורלם. שלושה חודשים לאחר מכן חתם המושב על ההסכם למכירת 50% מהמתחם (המניות שקנה מדלק) לרשת ארומה.

דורלם טענה כי המושב וארומה תכננו, עוד לפני מימוש זכות הסירוב, למכור את המניות לארומה ודרשה לבטל את העסקה. דלק נדל"ן, המושב וארומה, כפרו בטענות. דלק טענה כי לא ידעה על המו"מ בין ארומה למושב, ואילו המושב טען באמצעות עו"ד תומר רייף ממשרד זיסמן אהרוני גייר ושות' כי רק לאחר מימוש זכות הסירוב ניהל מו"מ עם ארומה. בפסק הדין שדחה את תביעת דורלם נקבע כי ההסכם מול ארומה בטרם מימש המושב את זכות הסירוב לא היה מחייב, וכי אין מקום לפסול את הודעת המימוש של המושב, אף אם זו ניתנה לאחר שהתחייב למכור המניות לארומה.

סניף של ארומה, צילום: יובל חן סניף של ארומה | צילום: יובל חן סניף של ארומה, צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות