אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשטרה לבני סכנין: "דוחא לא מאושר'"

המשטרה לבני סכנין: "דוחא לא מאושר'"

משטרת ישראל הודיעה לקבוצה כי נוכח המצב והסכנה לשלום הציבור היא לא תוכל לארח באצטדיונה הביתי את בית"ר ירושלים. סכנין בתגובה: "הדרישות לגבי כביש המילוט שונו". במועדון מתכוונים לפנות למנהלת הליגה בבקשה לקבוע היכן ייערך המשחק

20.11.2014, 15:19 | ynet

שטרת ישראל הודיעה היום (ה') לקבוצה כי איננה מאשרת לקבוצה לארח את בית"ר ירושלים באצטדיון "דוחא" בשל מה שהגדירה כסכנה לשלום הציבור.

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי בית"ר ירושלים. לא יניפו דגלים?, צילום: ראובן שוורץ אוהדי בית"ר ירושלים. לא יניפו דגלים? | צילום: ראובן שוורץ אוהדי בית"ר ירושלים. לא יניפו דגלים?, צילום: ראובן שוורץ

מבני סכנין נמסר בתגובה: "לאחר שהנהלת המועדון הגיעה להסכמות והבנות סביב כל דרישות המשטרה כולל אחריות על האוטובוסים, שונו דרישות המשטרה לגבי כביש המילוט כשנדרש כביש מאספלט במקום עפר. הנהלת המועדון הודיעה למשטרה שאין ביכולתה לעמוד בדרישה זו ועל כן המשטרה הודיעה על סגירת האצטדיון. יש לציין שהכביש המדובר הינו בתחום שיפוט של 'משגב'".

בהנהלת סכנין זועמים על ההתנהלות סביב המשחק ואמרו כי יעבירו את הסמכות לקבוע היכן יתקיים המשחק למינהלת הליגה.

מבית"ר ירושלים נמסר בקצרה: "אנחנו לא צד בעניין".

כזכור, הבוקר התארח ניצב דן רונן, מפקד מחוז צפון לשעבר במשטרה באולפן ynet, וטען כי לדעתו אין מקום לקיום המשחק נוכח המצב: "במינימום הייתי מעביר את המשחק למקום אחר. הולך להיות משחק נפיץ והייתי מבטל אותו".

ראש עיריית סכנין, מאזן גנאים, לעומתו, הבטיח מצידו שהמשחק יסתיים בשקט: "המשחק הזה יתחיל בשלום ויסתיים בשלום. מדברים רק על המשחק כאילו אנחנו באים לשדה קרב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות