אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארגון הכדורגלנים העולמי קיבל לתוכו את ארגון הכדורגלנים החדש בישראל צילום: אורן אהרוני

ארגון הכדורגלנים העולמי קיבל לתוכו את ארגון הכדורגלנים החדש בישראל

ארגון הכדורגלנים העולמי, FIFPro, הודיע לראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון, כי ארגון השחקנים הכדורגלנים הישראלים, במסגרת ההתאחדות, הוא הארגון היציג של שחקני הכדורגל בישראל

21.11.2014, 09:12 | שירות כלכליסט

ארגון הכדורגלנים העולמי, FIFPro, הודיע לראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון, כי ארגון השחקנים הכדורגלנים הישראלים, במסגרת ההתאחדות, הוא הארגון היציג של שחקני הכדורגל בישראל.  בכך נפסקה חברתו ב-FIFPro של ארגון השחקנים הישן בראשותו של אריה אלטר.

קראו עוד בכלכליסט

נציגות שחקני הכדורגל החדשה הוקמה ביוזמה של מספר כדורגלנים בראשם אוהד כהן, דן רומן, יפעת כהן ומיכאל זנדברג, שהחלו לפני שנה במהלך לפרישה מהארגון הישן. במהלך השנה הצטרפו אל השלושה כ-700 כדורגלניות וכדורגלנים משתי הליגות הבכירות לגברים ומליגת העל לנשים. הם הודיעו על ביטול חברותם בארגון הישן, מהלך שהוביל בסופו של דבר להכרה של הארגון העולמי בהתארגנות החדשה.

מיכאל זנברג, אחד מיוזמי המהלך, צילום: עוז מועלם מיכאל זנברג, אחד מיוזמי המהלך | צילום: עוז מועלם מיכאל זנברג, אחד מיוזמי המהלך, צילום: עוז מועלם

הארגון העולמי קיים בדיקות מקיפות לגבי אופי הניהול של הארגון החדש, ערך סדרה של פגישות עם היועץ המשפטי של ההסתדרות, עו"ד יחיאל שמיר, ועם ניר אלון, שאחריהן תמיכת האירגון הבינלאומי הפכה לרשמית.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, היה הראשון שקיבל את ההודעה על ההכרה בנציגות השחקנים. הוא נפגש עם ניר אלון ועם נציג השחקנים, יואב זיו ממכבי תל אביב. הם דנו על האפשרויות לשיתוף הפעולה בין ההתאחדות לנציגות השחקנים. בימים הקרובים ייפגשו נציגי הכדורגלנים גם עם יו"ר המנהלת, יורם באומן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות