אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אם באגס באני היה בן אדם

PLAY

אם באגס באני היה בן אדם

איך היו נראים גיבורי אנימציה מפורסמים לו היו הופכים לבני אנוש, בוב דילן מצטלם עם דברים, קורטנה של מיקרוסופט שוב לועגת לסירי של אפל וגולשי רדיט מקצרים את התנ"ך למשפטים בודדים

23.11.2014, 19:43 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - מה פתאום בארמנית, אני מהנדסת שינוע כוהל

1. אתה נראה שונה היום, מלכנו סימבה

איך היו נראים באגס באני, וול-אי, גיבורי מלך האריות ומיקי מאוס אם הם היו בני אדם? סדרת העבודות הבאה מביאה את הגרסאות האנושיות של 25 דמויות לא-אנושיות מהתרבות הפופולרית.

באגס ולולה באני, פינקי והמוח, וול-אי, גארפילד ובובספוג באגס ולולה באני, פינקי והמוח, וול-אי, גארפילד ובובספוג באגס ולולה באני, פינקי והמוח, וול-אי, גארפילד ובובספוג

2. בוב דילן מצטלם עם דברים

טוב, לא ממש בוב דילן אלא חתיכת קרטון בדמותו, כפי שהוא נראה באייטיז. היא מצטלמת על רקע האפל סטור, השלט שמציין שנכנסתם לעיירה וודסטוק, מלון דילן אי שם בארה"ב, פיסת מדרכה אפורה ושאר דברים שקשורים יותר או פחות לקריירה של הזמר האגדי. יש לזה חשבון אינסטגרם.

קרטון דילן קרטון דילן קרטון דילן

3. היי סירי, נראה שהעלית כמה ק"ג

מיקרוסופט לא עוצרת במקבוק אייר ואחרי הסרטון בו נכנסה חזיתית בנייד של אפל היא מטווחת מטרה נוספת: האייפון 6 פלוס והסייענית הקולית סירי, שרק העלתה במשקל בזמן שקורטנה, המקבילה שלה במכשירי ווינדוס פון, למדה והפכה לחכמה יותר.

4. ספר שמות? ארוך מדי, לא קראתי

האם אפשר לקצר את ספר בראשית לדיאלוג בין שבעה משפטים בלבד בהשתתפות אלוהים, אדם, חווה והנחש? התשובה היא כן. וגם את שאר חלקי התנ"ך והברית החדשה, אם להאמין לפוסט הזה ברדיט. 

5. זה מצחיק כי הם מסתכלים לה על התחת

אחרי הסרטון שהוכיח את מה שכולנו יודעים על הנטיה של גברים לבהות לנשים בחזה מגיע הסיקוול, שמשתמש במצלמה קטנה שנעוצה מעל הישבן של בחורה במכנסיים צמודות כדי להראות שגם על האיזור הזה בגוף האישה הם נוהגים להסתכל. באופן כלשהו זה אמור לעודד גברים מבוגרים ללכת לבדיקת סרטן הערמונית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות