אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת אלקטרה: הרווח מפעולות נמשכות עלה ב-37% ל-36 מיליון שקל

קבוצת אלקטרה: הרווח מפעולות נמשכות עלה ב-37% ל-36 מיליון שקל

ההכנסות עלו ב-13% ל-990 מיליון שקל; הרווח הנקי צנח ב-52.3% - עקב הפסקת פעילותה של קבוצת דביס

24.11.2014, 20:38 | אורן פרוינד

קבוצת אלקטרה, חברת התשתיות ויזמית הנדל"ן הנסחרת בת"א בשווי של 1.68 מיליארד שקל, סיימה את הרבעון השלישי עם עלייה של 13% בהכנסותיה לכ-990.1 מיליון שקל. העלייה בהכנסות אלקטרה, הנשלטת (53%) על ידי אלקו של גרשון זלקינד, נבעה ממרבית מגזרי הפעילות של החברה ובעיקר מגידול בהכנסות במגזר הפרויקטים למבנים ותשתיות בישראל.

החברה, המנוהלת על ידי איתמר דויטשר, פועלת באמצעות החברות הבנות שלה בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בארץ; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות, אחזקה וסחר; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ומגזר הזכיינות.

גרשון זלקינד, צילום: אוראל כהן גרשון זלקינד | צילום: אוראל כהן גרשון זלקינד, צילום: אוראל כהן

בשורה התחתונה סיימה קבוצת אלקטרה את הרבעון השלישי של שנת 2014 עם רווח נקי של 35.1 מיליון שקל - ירידה של 52.3% לעומת הרבעון המקביל. הירידה מיוחסת לפעילות שהופסקה ברבעון הנוכחי - קבוצת דביס העוסקת בתחום האלקטרו מכני ובעלת נדל"ן בבלגיה. ברבעון המקביל כלל הרווח הנקי 48.8 מיליון שקל בגין פעילות זו. הרווח מפעולות נמשכות עלה ב-37% ל-36 מיליון שקל.

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה, אמר כי "צבר העבודות שלנו, שהיקפו מתקרב ל-10 מיליארד שקל, מבטיח לקבוצה המשך זרם יציב של הכנסות בשנים הקרובות, כאשר במקביל בכוונתנו להמשיך ולהעמיק את נתח השוק שלנו בכל תחומי הפעילות, וכן להתמודד על פרוייקטי זכיינות חדשים שהמגזר הציבורי יקדם בשנה הקרובה". 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות