אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת יעל רכשה את חברת טוליפ ב-5 מיליון שקל

קבוצת יעל רכשה את חברת טוליפ ב-5 מיליון שקל

טוליפ תצטרף כחברה בת של קבוצת יעל בתחומי ייעוץ והטמעת מערכות ERP, מערכות מידע פיננסיות ומערכות מידע ארגוניות

25.11.2014, 13:27 | רפאל קאהאן

קבוצת יעל הודיעה אתמול (ב') על רכישת טוליפ, המתמחה במערכות מידע. החברות סירבו לציין את סכום הרכישה, אולם ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" מדובר על היקף של כ-5 מיליון שקל. טוליפ תצטרף לקבוצה כחברה בת ובקבוצת יעל מצפים כי היא תרחיב את היצע מוצריה בתחומי ייעוץ והטמעת מערכות ERP, מערכות מידע פיננסיות ומערכות מידע ארגוניות.

קראו עוד בכלכליסט

צוות החברה כולו ימשיך את פעילותו בקבוצת יעל כולל הצוות הניהולי שייסדו אותה - נטע דקל ושירלי כהן-שוורץ. נתי אברהמי, מנכ"ל קבוצת יעל מסר כי, "רכשנו את טוליפ לאחר שלמדנו על יכולתיה של החברה וצוות העובדים שלה בכל התחומים בהם היא עוסקת. אני מאמין בפעילותה של חברת טוליפ, ומשוכנע כי תוספת זו תהווה תרומה חשובה לשני הצדדים ותאפשר סינרגיה, צמיחה ושגשוג הדדי."

נתי אברהמי מנכ"ל קבוצת יעל נתי אברהמי מנכ"ל קבוצת יעל נתי אברהמי מנכ"ל קבוצת יעל

טוליפ מערכות מידע נוסדה בשנת 1999 על ידי נטע דקל ושירלי כהן-שוורץ, מאז הקמתה צמחה טוליפ וכיום היא מטפלת בלמעלה ממאה לקוחות מתחומי פעילות מגוונים. החברה עוסקת ביעוץ מערכות מידע מול מגוון מערכות ERP ומערכות ארגוניות אחרות ויישום מערכת Priority ERP.

ב-2004 החלה טוליפ לעסוק גם בתחומי הביקורת, בקרה ו –Sarbanes Oxley. ב-2009 חתמה טוליפ על הסכם לייצוג בלעדי של תוכנת Cognos Disclosure Management (CDM) המספקת פתרונות לעריכת דו"חות כספיים, דו"חות ניהוליים, מצגות, דיווחי XBRL ודיווחים תקופתיים אחרים לדירקטוריון ולמשקיעים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות