אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באטמן ודארת' ויידר, קרב עד המוות

PLAY

באטמן ודארת' ויידר, קרב עד המוות

האביר האפל, שהביס כבר כמעט כל אויב אפשרי, נלחם בלורד הסית' החזק ביותר בגלקסיה בקרב שתתקשו להחליט מי ינצח בו, סרטון מצויר שמראה כיצד אנו מתנתקים מן הטבע וגאדג'ט למכורי טוויטר עצלנים במיוחד

26.11.2014, 18:02 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - אספרגוס: ירק להשמדה המונית

1. גביע הגלימה השחורה

איזה נשק יותר חזק, חרב האור של דארת' ויידר או הבומרנג של באטמן? חללית העטלף (כן, יש דבר כזה) או כוכב המוות? הכוח או המוח? הסרטון המושקע הבא משרטט את הדו-קרב האולטימטיבי, וגם תשובה לשאלה.

2. צאו מהסרט

הסרט הקצר של הבמאי פיליפו ריבטי והאנימטורית טטיאנה פוליאטקובה משתמש בשילוב יוצא דופן בין וידאו טיים-לאפס בסגנון המוכר של סרטוני הטבע לחבורת יצורים חומים חמודים שנוצרו באנימציית אולד סקול דו ממדית. הוא מציג בצורה משעשעת ומעולה את ההתנתקות של בני האדם מהטבע לטובת מסכי הטלוויזיה, המחשב והסמארטפון.

3. יישור פח ותיקוני צבע

הטאמבלר Gifiti לקח מכונית בנטלי ישנה והעביר אותה טיפול קוסמטי דיגיטלי שהפך אותה לכלי הרכב המגניב ביקום.

לו היתה לכם בנטלי, הייתם נותנים למישהו לצבוע אותה כך? לו היתה לכם בנטלי, הייתם נותנים למישהו לצבוע אותה כך? לו היתה לכם בנטלי, הייתם נותנים למישהו לצבוע אותה כך?

4. כלב על הליכון

מנצ'ין היא כלבה מסוג שיטסו וסלב רשת שנראית קצת כמו דובון צעצוע. בעליה צילמו אותה במהלך חצי דקה של התעמלות על הליכון. בשביל דברים כאלה המציאו את האינטרנט.

5. האשתג #מילעזאזלצריךאתזה

אנחנו לא בטוחים אם המוצר הבא יותר מיותר או יותר משעשע, אבל יש כמה מכורי פייסבוק/טוויטר שאפילו עשויים למצוא אותו שימושי: מקש האשתג בעיצוב תואם iMac שמתחבר למחשב ב-USB ומאפשר להוסיף האשתג מבלי להשתמש במקש השיפט.

עצלן? סופר-עצלן? עצלן-זילה? יש לנו צעצוע בשבילך עצלן? סופר-עצלן? עצלן-זילה? יש לנו צעצוע בשבילך עצלן? סופר-עצלן? עצלן-זילה? יש לנו צעצוע בשבילך

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות