אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: טוויטר במגעים לרכישת Shots של ג'סטין ביבר

דיווח: טוויטר במגעים לרכישת Shots של ג'סטין ביבר

כוכב הפופ הוא משקיע המרכזי באפליקציית הסלפי החברתית ומשמש כפרזנטור עיקרי שלה. יש לשוטס 3 מיליון משתמשים פעילים, בעיקר נשים צעירות. העסקה נחשפה בשל טעות שביצע סמנכ"ל הכספים של טוויטר

26.11.2014, 11:36 | נמרוד צוק
טוויטר נמצאת במו"מ לרכישת Shots, אפליקציית רשת חברתית לבני נוער שמבוססת על צילומי סלפי ומגובה על ידי ג'סטין ביבר. כוכב הפופ הוא אחד המשקיעים בחברה שמשמש גם כפרזנטור העיקרי.

קראו עוד בכלכליסט

המידע על המו"מ נחשף אמש ברשת CNBC, שקיבלה אותו מפי מקור המקורב לחברה. שתי החברות נמנעו מהתייחסות רשמית למגעים ביניהם. Shots הוקמה ב-2010 ומגיעה לטענתה לקהל של 3 מיליון משתמשים פעילים, שני שליש מהם נשים מתחת לגיל 24.

אפליקציית הסלפי שוטס אפליקציית הסלפי שוטס אפליקציית הסלפי שוטס

החשיפה הגיעה בעקבות הציוץ המביך שפרסם אתמול בטעות מנהל הכספים של טוויטר, אנתוני נוטו, ממנו ניתן היה להבין כי החברה מנסה לרכוש חברה אחרת. בציוץ, שהיה אמור להישלח כהודעה פרטית לבכיר אחר בטוויטר אבל פורסם בפיד הפומבי של נוטו, נכתב "אני עדיין חושב שאנחנו צריכים לקנות אותם. הפגישה איתו נקבעה בלוח הפגישות שלך ל-15 או ה-16 לדצמבר - אנחנו נצטרך למכור לו את זה. יש לי תוכנית". זהות החברה עליה דיבר נוטו לא נחשפה, אבל בעקבות הציוץ פרסם אתר re/code רשימה של חברות שעשויות להתאים לתיאור - הראשונה מביניהן היא Shots, שראשיה הגיעו לכמה פגישות במטה טוויטר בחודש האחרון.

מלבד Shots כללה הרשימה את Storehouse, אפליקציה שהופכת תמונות וסרטונים ל"סיפורים" שמכילים תכנים שונים באותו נושא, הרשתות החברתיות האנונימיות סיקרט, וויספר ו-YikTak (שגייסה השבוע 65 מיליון דולר), אפליקציית החדשות החברתית PrismaTic, חברת Drawbridge שמייצרת כלים למעקב אחר הרגלי הצפיה בפרסומוות של משתמשי מובייל, ואפליקציית הקופונים Shopular. ספקולציה נוספת, אותה פרסם אתמול העיתונאי קווין רוס שהציף את הציוץ של נוטו, מתייחסת לחברת החדשות MicNews.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות