אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווחים בתקשורת הסינית: ב.מ.וו מעוניינת לרכוש את קורוס צילום: ליאור גוטמן

דיווחים בתקשורת הסינית: ב.מ.וו מעוניינת לרכוש את קורוס

בשבוע האחרון הופיעו באמצעי תקשורת בסין כתבות הטוענות כי נציגים מטעם ב.מ.וו העולמית פנו אל צ'רי הסינית בבקשה לרכוש חלק ממיזם הרכב המשותף לחברה לישראל ולצ'רי. בחברה לישראל הכחישו את הדיווחים

27.11.2014, 08:03 | תומר הדר

האם ב.מ.וו הגרמנית מעוניינת לרכוש את קורוס? במהלך השבוע האחרון הופיעו במספר אמצעי תקשורת בסין כתבות הטוענות כי נציגים מטעם ב.מ.וו העולמית פנו אל צ'רי הסינית בבקשה לרכוש חלק ממיזם הרכב המשותף לחברה לישראל ולצ'רי.

אתמול פרסמה החברה לישראל דוחות רבעוניים, בהם נחשף כי מאז השקת קורוס בסין נמכרו רק 4,420 מכוניות. במהלך הרבעון האחרון מכרה קורוס כ-1,800 מכוניות בלבד, מה שדרש בספטמבר האחרון את אישורה של תוכנית עסקית חדשה המתחשבת בנתוני מכירות נמוכים מן הצפי המקורי.

השקת רכב של החברה לישראל בסין השקת רכב של החברה לישראל בסין השקת רכב של החברה לישראל בסין

בפועל, ברבעון השלישי של השנה רשמה קורוס הפסד נקי של 95 מיליון דולר, לעומת 48 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. מחזור המכירות ברבעון השלישי הסתכם ב-38 מיליון דולר ואילו ההפסד התפעולי הסתכם ל-85 מיליון דולר. זאת לעומת הפסד תפעולי של 47 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. בפועל, מתחילת השנה רשמה קורוס הפסד נקי של 232 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 11 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. בחברה לישראל הכחישו את הדיווחים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות