אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נוף אבסטרקטי, וויסקי על זכוכית

PLAY

נוף אבסטרקטי, וויסקי על זכוכית

אמן מצלם מולקולות וויסקי סינגל מאלט משלל סוגים ויוצר תמונות מרהיבות, קשישים נלחמים נגד ילדים במשחקי וידאו, גרסאות מציאותיות לפרסומות טלוויזיה וקמפיין מטלטל בנושא אלימות נגד נשים

27.11.2014, 19:00 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - באטמן נגד דארת' ויידר

1. פלנטת גלנפידיך

איך נראות מולקולקות האלכוהול של הוויסקי הסקוטי החביב עליהם אחרי שסיימתם לשתות אותו והשארתם שכבה דקה של שאריות נוזל על דופן הכוס? האמן ארני בוטון השתמש במיקרוסקופ ובציוד צילום רגיש במיוחד כדי להפוך כמה עשרות סוגי סינגל מאלט פופולריים ליצירות אמנות מהממות.

גלנפידיך, מקאלן ולאפרויג, תמונות מולקולריות גלנפידיך, מקאלן ולאפרויג, תמונות מולקולריות גלנפידיך, מקאלן ולאפרויג, תמונות מולקולריות

2. תטיס אלי שני שיפודים וצ'יפס

אח, המאה ה-21. התקופה הנפלאה בה כל אדם עם סמארטפון וחיבור לאינטרנט יכול לצפות להנאתו בסרטון שמתעד צלע כבש צלויה בנוסח הודי מרחפת באטמוספירה.

3. אני זקן מדי למשחק הזה

אנשי ערוץ היוטיוב React לקחו כמה קשישים עם נסיון מועט עד אפסי במשחקי פעולה בגוף ראשון, והשליכו אותם לזירה האכזרית של המשחק מרובה המשתתפים Call of Duty: Advanced Warfare, להיאבק מול ילדים שנולדו עם בקר פלייסטיישן ביד. התוצאות לפניכם.

4. אמת בפרסום

כולם יודעים שכל הפרסומות מבוססות על הונאה ומניפולציה. אבל הדרך הטובה ביותר להבין עד כמה היא לצפות בסרטונים שלוקחים פרסומות טלוויזיה טיפוסיות למכונית, משקה קל, שטיפות רכב או סוכריות בטעם מנטה והופכים אותן למעט יותר ריאליסטיות.

5. אומרות לא לאלימות

בזמן שבישראל מסתפקים בקמפיין פייסבוק עייף עם סלבס שכותבים איזה מסר על היד שלהם, אתר fckh8.com תוקף את מגיפת האלימות נגד נשים עם סרטון חריף בכיכובן של ילדות מקללות וכאילו-חבולות. מעביר את המסר מצוין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות