אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: LG תחשוף סמארטפון שמתכופף עד 90 מעלות צילום: ניצן סדן

דיווח: LG תחשוף סמארטפון שמתכופף עד 90 מעלות

פאבלט ה-G Flex - המכשיר הראשון בעל גוף גמיש - יזכה למחליף, שיוצג ככל הנראה בתערוכת CES בינואר 2015. הוא צפוי להיות בתצורת סמארטפון וייתכן שהגמישות המבנית תשולב בממשק מערכת ההפעלה

01.12.2014, 13:16 | רפאל קאהאן

יצרנית הסמארטפונים הקוריאנית מתכננת להשיק את ה-Flex 2 לקראת כנס ה-CES שצפוי להיערך בתחילת השנה הבאה. כך, לפי מקורות אתר Android authority. הוא צפוי להיות בעל גוף ומסך גמישים משל קודמו ואיכות תצוגה גבוהה יותר.

קראו עוד בכלכליסט

המסך יתבסס על טכנולוגיית OLED ולהיות עשוי פלסטיק. לפי הדיווח, ניתן יהיה לכופף אותו עד 90 מעלות, לא ברור אם הכיפוף יצריך הפעלת כוח רב - מה שמעיד על עיצוב גמיש במטרה לשפר את עמידות המכשיר, או שניתן יהיה לכופפו בנקל, מה שיוכל להעיד על שילוב הכיפוף בממשק.

סמארטפון ה-G Flex. יורשו יוכל להתכופף הרבה יותר, צילום: רפאל קאהאן סמארטפון ה-G Flex. יורשו יוכל להתכופף הרבה יותר | צילום: רפאל קאהאן סמארטפון ה-G Flex. יורשו יוכל להתכופף הרבה יותר, צילום: רפאל קאהאן

מאז ש-LG וסמסונג השיקו מכשירים בעלי מסך גמיש בשנה שעברה, לא נצפו יצרנים גדולים אחרים שניסו את כוחם עם הטכנולוגיה החדשה.

על פי דיווחים שונים, גם סמסונג צפויה להשיק יורש למכשיר הגמיש שלה ב-CES הקרוב. מכשיר הגלקסי ראונד שהושק במקביל ל-Flex, לא זכה לתשומת הלב לה זכה היריב מבית LG והמצב הקשה של חטיבת הסלולר שלה כנראה ידרבן אותה להשיק מכשיר שהוא יותר מתצוגת תכלית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות