אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Panoramic Power גייסה 7 מיליון דולר

Panoramic Power גייסה 7 מיליון דולר

החברה מפתחת טכנולוגיות לבקרה וניהול של צריכת חשמל, מה שמאפשר לארגונים להוזיל עלויות תפעול. הגיוס בוצע בהובלת אוטודסק, שתפתח מוצר חדש ביחד עם פנורמיק פאוור

01.12.2014, 12:51 | מאיר אורבך

חברת Autodesk תוביל השקעה של 7 מיליון דולר ב-Panoramic Power, שמפתחת פתרונות לניהול אנרגיה. במסגרת הסכם ההשקעה יפתחו החברות במשותף מוצר, המשלב את פלטפורמת האנרגיה הייחודית של החברה הישראלית עם המודל מבוסס הענן של אוטודסק.

קראו עוד בכלכליסט

המוצר הסופי של החברות יאפשר לאתר תקלות ותחזוקה מונעת בזמן אמת ברשת החשמל. בסבב הגיוס הנוכחי השתתפו מרבית משקיעי החברה. עד היום גייסה פנורמיק פאוור 22 מיליון דולר ובין משקיעיה נמצאת קרן מרקר של יובל שחר, שהשקיעה לראשונה בחברה 8 מיליון דולר בשנת 2013. פנורמיק פאוור מעסיקה 32 עובדים היא הוקמה ע"י ד"ר דוד אלמגור ועדי שמיר בשנת 2009.

יובל שחר, ממנהלי קרן מרקר שהשקיעה בחברה , צילום: נמרוד גליקמן יובל שחר, ממנהלי קרן מרקר שהשקיעה בחברה | צילום: נמרוד גליקמן יובל שחר, ממנהלי קרן מרקר שהשקיעה בחברה , צילום: נמרוד גליקמן

משקיעים נוספים בחברה כוללים את: גריילוק ישראל, ישראל קלינטק וונצ'רס, קוואלקום, חברת החשמל לישראל כללקום וחברת אלכסנדר שניידר. החברות מעריכות שהצלחת פיתוח המוצר שלהן יאפשר לעסקים להפחית את עלויות התפעול והאנרגיה על ידי שיפור ניצול משאבים, זיהוי מוקדם של תקלות, זיהוי חוסר יעילות תפעולית באתרים ועוד. בנוסף, ניתן יהיה לזהות חריגות בשימוש באנרגיה ולהתריע על עודף צריכת אנרגיה או בעיות, שעלולות להוביל לתקלות בציוד.

"שיתוף הפעולה יוצא הדופן הזה יאפשר לנו לספק פתרונות, המגדירים דרך חדשה לניהול פעילויות התפעול באופן יזום ובזמן אמת וישפיע בצורה ניכרת על הוצאות התפעול", אומר מנכ"ל פנורמיק פאוור, יניב ורדי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות