אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גט טקסי לנהגים: נשלים הכנסה לעשרת אלפים שקלים צילום: אוראל כהן

גט טקסי לנהגים: נשלים הכנסה לעשרת אלפים שקלים

החברה מגבירה את המאבק נגד אובר ומנסה למשוך אליה נהגי מוניות באמצעות הבטחה להשלמת הכנסה. התנאים: 220 שעות נהיגה בחודש וציון של 4.7 כוכבים

02.12.2014, 09:17 | תומר הדר

מפעילת האפליקציה להזמנת מוניות גט־טקסי (Get Taxi) הכריזה אתמול על מסלול חדש להעסקת נהגי מוניות שבמסגרתו היא תשלים את הכנסתם החודשית ל־10,000 שקל. המסלול החדש מיועד גם ל־4,000 הנהגים הקיימים העובדים עם החברה וגם לנהגים חדשים.

קראו עוד בכלכליסט

כדי להיות זכאים לקבלת השלמת הכנסה במידה שלא יגיעו בכוחות עצמם להכנסה חודשית של 10,000 שקל, יידרשו הנהגים לעמוד בשורה של תנאים נוקשים: מיתוג מוניתם כמונית של גט טקסי, התחייבות ל־220 שעות עבודה חודשיות עם החברה, מתן מענה ל־80% מהקריאות לנסיעות שהם מקבלים ממשתמשי גט טקסי והחזקה בציון של 4.7 כוכבים לפחות במדרג הציונים של החברה. "נהגי המוניות יוצאים כל בוקר להעניק שירותי הסעה ללקוחותיהם ולא יודעים כיצד יסתיים החודש. המהלך בא להבטיח להם הכנסה קבועה ושקט נפשי בתחום עיסוקם", אמר מנכ"ל גט טקסי מארק און.

משרדי גט טקסי, צילום: אוראל כהן משרדי גט טקסי | צילום: אוראל כהן משרדי גט טקסי, צילום: אוראל כהן

מהלך זה מצטרף לשורת מהלכים שביצעה גט טקסי הישראלית על רקע כניסתה של מתחרתה האמריקאית אובר (Uber) לשוק המקומי. בין היתר הטמיעה גט טקסי אצל נהגיה מערכות ניווט שמאפשרות להם לראות באילו אזורים קיימת הסתברות גבוהה לקבלת הזמנות לנסיעה. לפני כחודש אף יצרה החברה מרמת החייל במבצע שבמסגרתו הציעה נסיעות עירונית במחיר של 15 שקלים ברחבי רעננה, נתניה, כפר סבא ורחובות.

לפני כחודשיים נכנסה אובר לתחרות בישראל כשהיא מודיעה כי לא תגבה עמלה מנהגי מוניות עבור מחיר הנסיעה. בנוסף, לפני כשבועיים השיקה החברה לתקופת ניסיון קצרת זמן את שירות ההסעות השיתופי אוברX, המאפשר לאנשים לנסוע עם אנשים פרטיים המספקים שירותי הסעה. כדי לעמוד בדרישות הרגולציה הישראלית, האוסרת על שירות הסעות ללא רישיון ממשרד התחבורה, הוצע השירות בחינם ללא תשלום.

בחודש אוגוסט סגרה גט טקסי לזמן קצר את חשבונותיהם של נהגי מוניות שהחלו לעבוד גם עם אובר, אך נסוגה מכך בהמשך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות