אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולף במו"מ לרכישת 50% מ-TOP SHOP תמורת 28 מיליון שקל צילום: אסנת רום סטודיו

גולף במו"מ לרכישת 50% מ-TOP SHOP תמורת 28 מיליון שקל

לפני כשבוע התפוצצה עיסקת המכירה של טופ שופ לקבוצת גוטקס מותגים שבבעלות ג'ואי שוובל. גולף: "בשלב זה אין ודאות כי המו"מ יבשיל לכדי חתימת הסכם"

02.12.2014, 10:28 | אורנה יפת

קבוצת גולף חתמה על מזכר כוונות לרכישת 50% מפעילות מותגי האופנה TOP SHOP ו- TOP MAN, מיס סלפרידג' ודורותי פרקינס, מידי חברת סי אנד שלס בבעלות חיים סקאל. גולף דיווחה הבוקר כי עיסקת הרכישה תבוצע בתמורה ל-28 מיליון שקל ובאמצעות חברת כיתן תעשיות שבבעלות קבוצת גולף. הצדדים יקימו חברה בבעלות משותפת לפעילות של המותגים הנרכשים.

פעילות המותגים הנמכרים כוללת 18 חנויות – 9 למותג TOP SHOP, 3 חנויות למותג TOP MAN, 3 חנויות מותג של דורותי פרקינס ו-3 חנויות למיס סלפרידג'.

אלי מיזרוח מנכ"ל גולף, צילום: אסנת רום סטודיו אלי מיזרוח מנכ"ל גולף | צילום: אסנת רום סטודיו אלי מיזרוח מנכ"ל גולף, צילום: אסנת רום סטודיו

לפני כשבוע התפוצצה עיסקת המכירה של טופ שופ לקבוצת גוטקס מותגים (זארה ישראל) שבבעלות ג'ואי שוובל. לדברי מקורבים לעיסקה, שוובל שכבר היה חתום עם סקאל על עיסקת המכירה והצדדים אף קיבלו את אישור של הממונה על הגבלים עסקיים, התמהמה עם השלמת העיסקה, והסחורה בחנויות הרשת הידלדלה. בשלב זה נכנס לתמונה אלי מיזרוח, מנכ"ל קבוצת גולף, שמחפש לרכוש מותגים בינלאומיים וניצל את ההזדמנות לרכוש את המותגים מידי סקאל.

גולף מדווחת כי "בשלב זה אין כל ודאות כי המו"מ בין הצדדים יבשיל לכדי חתימת הסכמים מפורטים, או כי העיסקה תושלם". העיסקה נדרשת את אישור הממונה על הגבלים עסקיים ותלויה בתוצאות בדיקת נאותות שתבצע גולף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות