אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חמצן לקרדן אן.וי: מכרה את הקניון בסין ב-65 מיליון יורו צילום: עמית שעל

חמצן לקרדן אן.וי: מכרה את הקניון בסין ב-65 מיליון יורו

החברה מכרה את חלקה (50%) בקניון צ'נג-דו בסין לשותפה שלה, בלקרוק. 30 מיליון יורו מהסכום יוחזרו לבנק דיסקונט. שוקי אורן, מנכ"ל קרדן אן.וי: "העסקה משלימה שלב נוסף בתוכנית מימוש הנכסים שלנו, והיא מאפשרת לחברה להמשיך לעמוד בהתחייבויותיה"

03.12.2014, 17:53 | גולן חזני
קרש הצלה לקרדן אן.וי. החברה מכרה את חלקה (50%) בקניון צ'נג-דו בסין לשותפה שלה, בלקרוק, תמורת 65 מיליון יורו. 30 מיליון יורו מהסכום יוחזרו לבנק דיסקונט.

קראו עוד בכלכליסט

קרדן אן.וי צפויה לרשום רווח נקי לאחר הפרשות למיסים של כ-13 מיליון יורו בעקבות העסקה. השלמת העסקה צפויה עד סוף 2014 והיא כפופה למספר תנאים מתלים. במקרה של אי השלמת העסקה עד למועד שהוסכם בשל הפרה מהותית של הרוכשת, תחויב זו לפצות את KLC ב-8 מיליון דולר.

שוקי אורן , צילום: גיא אסיאג  שוקי אורן | צילום: גיא אסיאג שוקי אורן , צילום: גיא אסיאג

שוקי אורן, מנכ"ל קרדן אן.וי, אמר: "העסקה משלימה שלב נוסף בתוכנית מימוש הנכסים שלנו, והיא מאפשרת לחברה להמשיך לעמוד בהתחייבויותיה, כפי שעשתה עד היום. ההצלחה של קניון צ'נג-דו אפשרה לממש את הנכס במחיר שהושג והיא ממחישה את היכולות הניהוליות והיזמיות הקיימות בקבוצה בכלל, ובחברות התפעוליות בפרט.

כפי שדיווחנו, לצד המשך מימוש הנכסים, אנו פועלים כל העת לשפר את הרווחיות של החברות התפעוליות, וצעדים אלה נושאים פירות מזה מספר רבעונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות