אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מעשנים מרלבורו ונקסט? פיליפ מוריס מייקרת את מחירי הסיגריות ב-3.5% צילום: בלומברג

מעשנים מרלבורו ונקסט? פיליפ מוריס מייקרת את מחירי הסיגריות ב-3.5%

היבואנית ומשווקת הסיגריות העבירה הודעה לקמעונאים ובה ציינה כי מחירי מוצריה עודכנו ודרשה מהם לחתום על אישור המחירון החדש; על פי הערכות חברות נוספות יצטרפו להעלאת המחירים

07.12.2014, 20:47 | נורית קדוש

בהודעה מיידית, עדכנה הבוקר יבואנית ומשווקת הסגריות הגדולה בישראל פיליפ מוריס, את הקמעונאים על העלאת מחירי הסגריות בכ-3.5%. תחת הכותרת "עדכון מחירים", כתבה הבוקר פיליפ מוריס לקמעונאים כי החל מהיום יעודכנו מחירי המכירה של מוצרי הטבק המיובאים על ידה ובהם מרלברו, L&M, נקסט ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

מחיר פקט מרלברו המכיל 10 חפיסות סגריות עלה בעקבות החלטת החברה ל-245 שקלים לפני מע"מ לקמעונאי. המחיר המומלץ לצרכן שציינה החברה הוא 310 שקלים, זאת לעומת 300 שקלים לפני ההעלאה.

לתשומת לב המעשנים. מחיר הסיגריות עולה, צילום: בלומברג לתשומת לב המעשנים. מחיר הסיגריות עולה | צילום: בלומברג לתשומת לב המעשנים. מחיר הסיגריות עולה, צילום: בלומברג

החברה צירפה להודעתה מחירון ובו המחירים העדכניים וביקשה מהקמעונאים לחתום על הסכמתם להעלאה כתנאי להמשך אספקה. "על מנת להבטיח המשך אספקה סדירה, הנכם מתבקשים לחתום על האישור בתחתית המכתב ולשלוח אלינו בצירוף המחירון החדש חתום על ידיכם פלוס חותמת".

על פי הערכות בענף, בימים הקרובים תצטרף למהלך גם חברת גלוברנד, משווקת קנט. זאת על רקע העליה חדה בשער הדולר בתקופה האחרונה.

המחירון החדש של פיליפ מוריס המחירון החדש של פיליפ מוריס המחירון החדש של פיליפ מוריס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות