אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו מתבצר בתיק התקשורת: גייס ראש מטה שירכז את התחום צילום: אמיל סלמן

נתניהו מתבצר בתיק התקשורת: גייס ראש מטה שירכז את התחום

ראש הממשלה מינה את עו"ד איתן צפריר לראש מטה בתחום התקשורת במקום השר גלעד ארדן שמונה לשר הפנים

09.12.2014, 14:29 | אופיר דור
ראש הממשלה בנימין נתניהו מינה את עו"ד איתן צפריר לראש מטה בתחום התקשורת. נתניהו מכהן בחודש האחרון כשר התקשורת, מאז עבר השר הקודם גלעד ארדן למשרד הפנים, והוא צפוי להמשיך ולהחזיק בתיק לפחות עד לבחירות בחודש מרץ. העובדה שנתניהו ממנה ראש מטה חדש במשרה מלאה מצביעה על כך שגדולים הסיכויים שנתניהו, אם ייבחר שוב, ימשיך להחזיק בתיק התקשורת גם אחרי הבחירות.

קראו עוד בכלכליסט

צפריר ירכז עבור נתניהו את כל נושא התקשורת ויתדרך אותו בנוגע להחלטות שצריכות להתקבל בתחום זה. הוא יעבוד בשיתוף עם מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר ובכפיפות לנתניהו ולדוד שרן, ראש לשכת ראש הממשלה. תחת צפריר יעבוד גם ניר אוגולניק, יועץ מקצועי מיוחד לתחום התקשורת שמינה ארדן, וצוות אדמיניסטרטיבי.

לטובת המשרה והצטרפותו למערך הממשלתי, יעזוב צפריר את משרד עורכי הדין שהוא הקים ומנהל בארבע השנים האחרונות, צפריר ושות'. המשרד עוסק בין היתר בנושאים של רגולציה ומשפט מנהלי. בין השאר שימש צפריר בעבר כיועץ המשפטי של הערוץ הישראלי-אתיופי IETV שמשודר בכבלים ובלוויין.

נתניהו. לא עוזב את משרד התקשורת, צילום: חיים צח לע"מ נתניהו. לא עוזב את משרד התקשורת | צילום: חיים צח לע"מ נתניהו. לא עוזב את משרד התקשורת, צילום: חיים צח לע"מ

לפני הקמת המשרד הפרטי, שימש צפריר כיועץ ראש הממשלה נתניהו לענייני מורשת ועוזר למזכיר הממשלה דאז צבי האוזר. על סמך היכרות זו החליט נתניהו למנות את צפריר לראש המטה.

צפריר יצטרך למלא את הוואקום שקיים כרגע בכל תחום התקשורת מאז עזב ארדן. נתניהו עסוק בנושאים רבים אחרים במיוחד לקראת הבחירות וכך הנושאים שקשורים למשרד התקשורת נדחקים לפינה. שרן עצמו אמור היה לרכז את נושא התקשורת במשרד ראש הממשלה בנוסף לתפקידו כראש הלשכה, אך בסופו של דבר החליט נתניהו לגייס ראש מטה בנפרד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות