אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוביני צייץ בטעות בטוויטר: "מכירה חתיכות שפנויות לדרינק בשיקגו?"

רוביני צייץ בטעות בטוויטר: "מכירה חתיכות שפנויות לדרינק בשיקגו?"

הכלכלן המפורסם התכוון לשלוח הודעה פרטית לידידה שלו, אבל צייץ בפומבי: "יקירתי, אני בשיקגו לעסקים, ויש לי ערב חופשי. מכירה חתיכות שפנויות לארוחה או דרינקים? תעדכני אותי"

10.12.2014, 11:38 | שירות כלכליסט

הוא בדרך כלל עסוק בחיזוי תרחישים עגומים ואפלים בכלכלה העולמית ודיבור על מלחמת מטבעות, כך שקצת מפתיע לגלות שהכלכלן הנודע נוריאל רוביני מאוניברסיטת ניו יורק משתמש בטוויטר כדי לחפש לבלות עם "חתיכות".

קראו עוד בכלכליסט

הציוץ של רוביני בטוויטר הציוץ של רוביני בטוויטר הציוץ של רוביני בטוויטר

בעת ביקור עסקי בשיקגו צייץ רוביני בטעות שהוא מחפש "להתמנגל עם חתיכות". הוא אמנם מיהר למחוק את הציוץ מחשבון הטוויטר שלו, אך רק אחרי שהוא כבר הפך לוויראלי. "יקירתי, היה מקסים לראות אותך אתמול בערב. אני בשיקגו לעסקים, ויש לי ערב חופשי. מכירה חתיכות שפנויות לארוחה או דרינקים? תעדכני אותי", כתב בהודעה שבטעות העלה לטוויטר.

רוביני מעולם לא התבייש מחברת נשים יפות, כפי שעולה בבירור מדף הפייסבוק שלו. באתר Gawker, פרסמו כמה מהתמונות ששיתף רובני בפייסבוק, בהן הוא נראה מוקף בנשים. ליד אחת מהן הוא כתב: "אני אף פעם לא מצליח להבין לגמרי כיצד אני מצליח להקיף עצמי בכל הצעצועים האלה. אך ארוחת הערב טעימה, ועליי להודות שאני תוהה מה/מי לקינוח?"

מתוך עמוד הפייסבוק של רוביני ביוני 2014. לא מתבייש להיות מוקף בנשים יפות, צילום: פייסבוק / נוריאל רוביני מתוך עמוד הפייסבוק של רוביני ביוני 2014. לא מתבייש להיות מוקף בנשים יפות | צילום: פייסבוק / נוריאל רוביני מתוך עמוד הפייסבוק של רוביני ביוני 2014. לא מתבייש להיות מוקף בנשים יפות, צילום: פייסבוק / נוריאל רוביני

רוביני וידידה בתמונה שעלתה בעמוד הפייסבוק שלו במרץ 2014 רוביני וידידה בתמונה שעלתה בעמוד הפייסבוק שלו במרץ 2014 רוביני וידידה בתמונה שעלתה בעמוד הפייסבוק שלו במרץ 2014

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות