אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבחני ריסוק חדשים: חמישה כוכבי ריסוק לג'יפ ואאודי צילום: EURONCAP

מבחני ריסוק חדשים: חמישה כוכבי ריסוק לג'יפ ואאודי

ג'יפ רנגייד החדש, המיועד לשיווק בישראל בשנה הבאה, זכה לציון של חמישה כוכבים מתוך חמישה במבחן הריסוק. לצד הג'יפ נבחנו גם אאודי וקיה

10.12.2014, 12:03 | תומר הדר

ארגון הבטיחות האירופי EURONCAP מפרסם היום את תוצאות מבחני הריסוק שנערכו לארבעה דגמים חדשים: של ג'יפ, אאודי וקיה. מדובר במבחן הריסוק הראשון בו מחצית מהדגמים המשתתפים הינם בעלי הנעה חשמלית. מבין הדגמים שנבחנו, ג'יפ רנגייד החדש זכה לציון של חמישה כוכבים מתוך חמישה במבחן הריסוק.

הרנגייד, המבוסס על מכלולים משותפים לפיאט 500X מיועד לשיווק בישראל במהלך השנה הבאה. לצידו של הרנגייד נבחנה גם אאודי A3 E TRON - גרסתה החשמלית של אאודי A3. ה-E TRON קיבלה גם היא ציון ריסוק מרבי של חמישה כוכבים מתוך חמישה - אם כי בוחני הארגון ציינו כי כרית האוויר הקדמית לא נופחה כהלכה בזמן התאונה.

ג ג'יפ רנגייד ג

לצד האאודי והג'יפ נבחנו שתי גרסאות של קיה סול: האחת חשמלית והשנייה בעלת מנוע דיזל רגיל. שתי הקיות קיבלו ציון חלקי של ארבעה כוכבים מתוך חמישה. לפני ה-EURONCAP - הסול ה"רגילה" סבלה מקרע ברצפת תא הנוסעים שנוצר ליד רגלי הנהג. לעומת זאת, בגרסתה החשמלית של הסול עמד תא הנוסעים היטב במבחן, אך דווקא במבחן הריסוק הצידי נרשמה פגיעה באזור החזה של בובת הריסוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות