אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חליפת עסקים לאייפון: הושקו אפליקציות אפל ו-IBM לארגונים

חליפת עסקים לאייפון: הושקו אפליקציות אפל ו-IBM לארגונים

שתי החברות השיקו השבוע עשרות אפליקציות עסקיות חדשות המיועדות לעובדי בנקים, חברות תעופה ותקשורת בארצות הברית. המטרה היא להחליף את המחשב המשרדי בטאבלטים ובטלפונים של אפל

11.12.2014, 17:14 | הראל עילם
אפל ו-IBM הודיעו על השקת הגל הראשון של MobileFirst - אפליקציות מובייל לארגונים. הן פותחו בידי שתי החברות מאז חשיפת שיתוף פעולה ביניהן ביולי האחרון, שנועד להביא את מכשירי אפל לשימוש תאגידי נרחב.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציות מיועדות לארגונים גדולים; הלקוחות הגדולים הראשונים שלהן הם סיטי, חברת התעופה אייר קנדה, חברת התקשורת ספרינט והבנק האמריקאי-מקסיקני בנורט. עובדים בחברות יוכלו כעת להשתמש בחבילת אפליקציות עסקיות יעודיות שבעתיד יוכלו להחליף את כל השירותים והתוכנות הקיימות כיום על המחשבים שלהם במשרד. האפליקציות יתמכו בשירותי אנליטיקס מתקדמים, יתחברו לשרתי החברות וכן יציעו שירותי ענן מתקדמים.

אפליקציות IBM ואפל החדשות אפליקציות IBM ואפל החדשות אפליקציות IBM ואפל החדשות

אחת מהאפליקציות היא Plan Fight ומאפשרת לעובדים בחברות תעופה לחשב את כל העלויות ולנהל את כל הלוגיסטיקה של טיסות. טייסים יוכלו לצפות במסלולי הטיסה ובתכנוני העבודה שלהם, למנהלי הטיסות לבחור את צוות הדיילים והעובדים וכן לחשב את עלויות תחזוקת המטוס, צריכת הדלק ועוד. אפליקציה אחרת בשם +Passenger מאפשרת לדיילים להציע ללקוחות מגוון רחב של שירותים בזמן הטיסה, וכן לבצע חיובים ברכישות במטוס.

אפליקציות אחרות נועדו לתחום הבנקאות, הממשל, הביטוח, הקמעונאות ועוד וכולן יותאמו וימותגו לכל חברה. במסגרת שיתוף הפעולה, IBM מפתחת את האפליקציות עצמן ואת תשתיות הענן שיתמכו בהן, בעוד שאפל אחראית על הצד השיווקי והמיתוג מחדש של כל אפליקציה וכן על הפעלת מרכז שירות ותמיכה לכל האפליקציות ועובדי החברות המשתמשים בהן. עבור IBM, מדובר בערוץ הכנסות קריטי בתקופה שבה החברה יוצאת מתחום החומרה כדי להתמקד בתוכנה ושירותי דיגיטל, בעוד שעבור אפל זאת דרך מצויינת לקדם את החומרה שלה גם לשוק העסקי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות